Vzkaz pro autora

Vzkaz pro autora

Vážený pane,
držím Vám palce, Vaše činnost je mi sympatická.
Případ pana Kájínka považuji za alarmující, neboť je zřejmé, že zločin prorostlý policií až do krajského soudu si vybral p. Kájínka ač recidivistu za svého obětního beránka. Skuteční zločinci zůstávají však nepotrestáni.

!! Zaujalo mne však , že v odposlechnutém rozhovoru nedávno zveřejněném p. soudce Bouček prohlásil větu: \"Při té důkazní nouzi, jakou momentálně máme, si nemůžeme dovolit případ otevřít znovu...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Vážený pane Frýberte,

děkuji Vám za Váš příspěvek. Oceňuji Vaši odvahu, s níž jste pod něj napsal své jméno a příjmení. Většina návštěvníků reaguje na dění kolem Jiřího Kajínka jen jako anonymní. I těchto příspěvků si však vážíme.

Soudce Bouček v nahrávce, kterou odvysílala TV Nova, řekl: Pokošovi věřil původní soud nebo původní soudy, že jo, ty důkazy byly zhodnocený. Pokoš byl jedním, pokud ne vůbec nejzásadnější důkaz. Jo a my to nemůžeme zpochybňovat.

Už na těchto větách je vidět podjatost tohoto muže. Pokud vstupuje do jednání o obnově procesu s tím, že svědectví Pokoše je nezpochybnitelné, ač je předložen jakýkoli jiný důkaz, je celé jednání naprosto zbytečné. Vniveč přišla celá snaha advokátů JK, protože soudce Bouček pevně věří pouze Pokošovi.

Ano, za stavu důkazní nouze by právě měl být soudní proces znovu otevřen, jenže to se soudci Boučkovi z jakéhosi důvodu nehodí.

Ministr spravedlnosti Pavel Němec hovořil o tom, že se bude podrobně nahrávkou zabývat. Minulý týden byl obsah přepisován, do konce tohoto týdne bychom se měli dozvědět další postup ve věci jednání a chování soudce Boučka při poradě senátu.

Chci věřit, že v našem státě ještě existuje spravedlnost. Jsem přesvědčena, že ministr spravedlnosti si je vědom zvýšené pozornosti, kterou mu veřejnost v současnosti věnuje. Očekáváme, jak se k věci postaví. Jaké bude jeho rozhodnutí v předvolebním období?

[ d975d99a / Mila

Pane Frýberte,pokusím se Vám trochu odpovědet i když nejsem autor na Vaši otázku výše položenou. Soudce Bouček velmi dobře věděl,že před ním nestojí vrah,ale proč by se měl dostat do šlamastiky a nesnází tím,že proces obnoví.Plzeň je jedno spojenectví podsvětí a policie a troufám si říci,že zasahuje i na soudy,proto začal být zastrašován,ale nikoliv ze strany Kajínkových příznivců,nýbrž policie a spol.,kdyby se snad chtěl rozhodnout proces obnovit,ovšem on si vybral povolání soudce a nesmí v žádném případě podlehnout takovým situacím a bát se zastrašování a proto raději zvolil pro něj jednoduchý přístup,zamítnout proces.

Důkazní nouzí myslí situaci,že všichni svědkové si vymýšlejí,tudíž nejsou věrohodní,nějak to zdůvodnit musel,co na tom,že recidivista a korunní svědek spadá do té verbeže,ale to se neříká nahlas,jeho prolhanost se velmi hodí do scénáře jak obvinit Kajínka.v té době právě na útěku.

Soudce Bouček ví velmi dobře,že obnovením procesu se usvědčí praví vrazi z řad policie a to nesměl připustit,ono to sahá až na policejní prezidium,kde pracuje plk.Kadeřábek,v době vražd působil v Plzni,on je v radě časopisu Kriminalistika ,dokážete si představit ten skandál?

Usvědčujících důkazů je až až,to samo stačí k obnově.Navíc kolega pan soudce Polák je přece vyložená elita,patří mezi nejlepší soudce v zemi/jak umí bez důkazů odsoudit na doživotí/,to pomyšlení,že se zmýlil atd...

No a tak soudci Boučkovi zbylo jediné,elegantně se zhostit kauzy,co na tom,že na konci zůstává ke smrti odsouzený nevinný mladý člověk.Jeho svědomí není nijak zatíženo.

Věřím,že odvolání Kajínkových obhájců dopadne kladně ,ono to ani jinak už nemůže dopadnout,veřejnost takovéto jednání soudce odmítá a i on se musí zodpovídat.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde