! Akce na podporu Jiřího Kajínka !

[smajlik]

Akce na podporu Jiřího Kajínka

http://www.jirikajinek.cz/fotky/akcenapodporu.jpg

Srdečně Vás zvu na akci na podporu Jiřího Kajínka, která se bude konat každý večer ihned po setmění, před věznicí Karviná.

Doba ukončení akce je těsně před úsvitem.

O úspěšně zakončené akci se každý z Vás dozví z TV, nebo tisku a to dokonce v hlavních zpravodajských relacích.

Transparenty sebou (viz. obrázek).

Když sleduji dění v našem parlamentu, tak si říkám, že by měl Jirka uvolnit místo tě...


Komentáře

[ d975d99a / Mila

Smajlíkův komentář vystihuje naprosto přesně situaci kolem kauzy J.Kajínka.Nevinný člověk je ve vězení za vraždy bez jakýchkoliv důkazů. To si dovoluji tvrdit,neboť opravdu žádné důkazy,které by potvrdily jeho vinu prostě neexistují. České soudy spravedlnost nezajímá,to jsme se přesvědčili všichni,naše soudce zajímá pouze jediné - peníze!

V této době kdy máme krizi a podle slov pana prezidenta se máme uskrovnit všichni,teda všichni,kromě soudců,krize nekrize oni nejvíce řvou po svých platech a nehodlají ustoupit ani o píď.Jim se platy nemají zkracovat,přestože neodvádějí kvalitní práci /omlouvám se těm,za kterými je jejich práce vidět/. Všichni však vespolek mají na této zemi ustláno na růžích,neboť kde jinde se najde povolání,kde se nenese za nic zodpovědnost,mají doživotní jistotu a materiální zajištění,nestrádali by ani v případě snížení svých nehorázných platů.Co je ale do očí bijící,soudci musí být natolik finančně zabezpečeni,aby nepodlehli lákání nabídky úplaty,oni snad neskládali přísahu,že budou spravedliví a neúplatní?V případě snížení jejich platů lze tedy očekávat,že budou soudit podle toho kdo nabídne víc?

To snad ani není možné,kdyby se takto chovali operující lékaři,tak kdo si předem nezaplatí,pacient má zemřít? Jinak si to nelze vysvětlit,když jsem slyšela na vlastní uši,že soudci pro kvalitní vykonávání svojí funkce musí být především dobře zaplaceni.

Jiří Kajínek nemá miliony,ani nemůže uplácet,on žádá pouhou spravedlnost a obnovení procesu.Zatím marně,přestože všichni vědí,že je nevinen,ale jsou ti kompetentní lhostejní k utrpení.Ono to však může potkat i mnohé z nich a kéž by tak stalo,pokud nepoznají tento pocit nespravedlivě odsouzeného člověka,nepochopí.Rovněž když sleduji jednání našeho parlamentu,také jsem toho názoru,že mnozí z nich by mohli toto pracovní pohodlí vyměnit za pobyt za mřížemi,neboť denně se dozvídáme jaké trestné činy mají na svědomí a že jsou někteří mnohem horší než odsouzený J.Kajínek. O takových zlodějnách by si on mohl nechat jen zdát.Rozkradli co se dalo a kdoví v čem všem jsou namočeni,ale jsou chráněni ti naši zloději imunitou.Moc by jim to slušelo na kavalcích za čtyřmi stěnami.

Návštěva papeže skutečně ukazuje,že je třeba se již jen modlit a hlavně za to,aby byli potrestáni ti,kteří za své činy doposud nebyli potrestáni a to napříč všemi funkcemi,které existují,protože se v každé nějaký ten lump najde.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde