Žádost o podporu stránek Jiřího Kajínka

[Smajlík]
 

Vážení přátelé a návštěvníci stránek na podporu Jiřího Kajínka,

během minulého roku se přešlo na nový vzhled stránek, který zaručuje o mnoho lepší stabilitu webu a přinesl nové a dle mého názoru graficky lepší uživatelské prostředí. Technická úprava stránek byla také potřebná, a to z toho důvodu, že při velkém zatížení stránky nestíhaly a hlavně nevydržel hosting.

Musel jsem přejít na dražší hosting a popravdě řečeno, jelikož toto dělám jako svůj koníček a částka okolo 3000 Kč ročně pro mě není úplně zanedbatelná, tak se tímto obracím na všechny, kdo by svým finančním příspěvkem mohl podpořit ne mě, ale chod těchto stránek a tím zároveň Jiřího Kajínka.

Nebudu se zde rozepisovat co všechno stojí, ale jako příklad uvedu třeba to, že jeden transparent na poslední demonstraci stál cca. 2000 Kč, což není zrovna malá částka. Vím, že každá legrace něco stojí, ale když to tak počítám, tak mi přestává být do smíchu :-).

Proto jsem tu s prosbou, kdo by měl zájem tyto stránky podpořit třeba i sebemenší finanční částkou, ať mě prosím kontaktuje na emailové adrese nebo přes kontaktní formůlář zde: ..Vzkaz pro autora .

Případně nás můžete podpořit prostřednictvím služby PayPal

S pozdravem

Lukáš Charvát