Zamítnutí návrhu Jiřího Kajínka na povolení obnovy řízení

[Smajlík]

Zdroj: http://kajinekjiri.com/

http://www.kajinek.smajlik.com/smilies_mod/upload/5b49fccb0eccc9e630aaf96a0299fccd.gifZamítnutí návrhu Jiřího Kajínka na povolení obnovy řízení s odůvodněním.

K přečtení -zde-

Zdroj: http://kajinekjiri.com/


Komentáře

[ 90.181.89.*** / Sylvie /

Dobrý den já si myslím že Kájínej je nevinný...a že má pravdu docela by mne zajmalo jestli byl na detektoru lži...?!možná nemáte dost dukázu že to on nebyl...ale třeba nemáte dost dukazu že to on byl...to že tamhle někdo něco řekl to muže každý...!doufám že toho človjeka držíte neprávem....!nevíte to na 100% tak ho pusdte....!!!!!jednou pravda výjde na jevo....ale život volnost mu už nevrátíte...!

[ 78.110.208.*** / je to nespravedlnost /

Proč není na svobodě?

Sleduji tento přípat už hodně dlouho a zajimá mě každý detail!

Proč soud všechny žádosti o obnovu procesu Jiřího Kajinka zamítl, když většina důkazů ukazuje na 2.policisti (pana Novotného a pana Brouska) , přesto že Novotný zadržel neprávem pod policistským příkazem mladou ženu ,kterou pak prodal 4 osobám který později byily oběťmy(tak kdo byl tedy najat?) .Ti mladou ženu(dívku) brutálně znásilnili, ale aby nebyl podezřelí pan Novotný najal si vraha, aby zabil ty 4 muže.Pan Brousek měl zahladit pouze stopy jak tvrdí, ale vrazy byly dva tak jak to mohl být Kájinek? Na místě činu byly nalezeny nedopalky cigaret, který patřili jednomu z policistů. Zabili pouze jen 3.muže, ale pana Klempáka pouze postřelili z blízkosti 10cm. Tak aby nezemřel, protože kdo by jinak dokázal že to byl Kájinek?
Kájinek totiž kradl pro Novotného z trezoru fotky,dokumenty a jiné materiály.Ale nejspíš se nepohodli.
Klempák nejprve prohlásil že vrahem byl Kájinek, ale později byl slyšen jak říká, že Kájinek s tou vraždou nemá nic společného.Ale u soudu odmítl vypovídat,proč?
Kájinek je ohledně vraždy nevinej, ale za krádeže si svůj trest už dávno odseděl. Proč tedy pro nedostatek důkazů Kájinek stále sedí? Tak proč soud opakovaně zamítá žádost o obnovu procesu?Question A proč tedy není Jiří Kajinek už dávno na svobodě? To zatím nikdo neví, ale doufám že se to brzo vyřeší.Cool

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde