Film Kajínek se v kinech objeví od 5. srpna

[nek]

Film Kajínek se v kinech objeví od 5. srpna

Publikováno: 4.6.2010

Natáčení kriminálního thrilleru Kajínek právě skončilo, poslední záběry vznikly před pár dny ve vrtulníku například při přeletu na věznicí v Plzni-Borech, oznámil ČTK mluvčí projektu Lukáš Vedral. Štáb debutujícího režiséra Petra Jákla připravil i filmovou upoutávku, kterou mohou zájemci vidět na internetu a od poloviny měsíce poběží v kinech.

Praha 3. června

"Dva měsíce před premiérou filmu si štáb Kajínka může k...


Komentáře

[ 55c110d*** / Mila

Památná věta soudce Boučka ,kterou pronesl na tajné poradě senátu a která byla odvysílána televizí Nova zní: " V žádném případě není žádoucí případ znovu otevírat ". To bylo tak alarmující sdělení a přitom se nic, ale vůbec nic nestalo a přitom z těch slov přímo čiší úporná snaha nechat na doživotí odsouzeného Kajínka ve vězení,ačkoliv bylo evidentní,že on nemohl vraždy spáchat.

Tak jaká má člověk v této zemi lidská práva a lze vůbec hovořit o nějakých právech? Na Kajínkově kauze je to naprosto zřetelné,lidská práva jsou jen pro někoho a o to je to horší,že je zcela beztrestně porušují soudy všech stupňů. Kdejaký bestiální zločinec má právo na znovuotevření kauzy,neustále je jeho případ přetřásán horem dolem,jen Kajínek je výjimka,ten nemá právo žádné jak to vypadá.

Moc mu přeji aby ten avizovaný film vnesl světlo do jeho případu a jeho nevina byla prokázána,vždyť už to zdravý rozum nebere.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde