Špinavé ruce politiků.

[Katka Brno]
pátek, 11. září 2009

Špinavé ruce politiků.
Mnozí z vás si jistě vzpomínáte na proklamovanou akci ČSSD ČISTÉ RUCE která jim zajistila vítězství v parlamentních volbách v r.1998. Já osobně jsem přesvědčen, že úmysl tehdy tuto akci v boji proti organizovanému zločinu ze strany socanů rozjet určitě byl, ale bohužel, nakonec se to zvrhlo opoziční smlouvou do ztracena.

Vše se zvrtlo samotnýma volbama, kdy sice ČSSD vyhrála, ale takovým poměrem, že bez koalice z jinými stranami a to černoprdelníky a s tehdejší Pumlovou Unii svobody prostě nešlo složit vládu. Mafián Puml ve fanatickém protikomunistickém tažení prohlásil, že ČSSD je podpořena komunisty a do takové koalice prostě nepůjde a nepodpoří ani menšinovou vládu ČSSD. A tak velitel tehdejší ČSSD Zemňák se domluvil s dalším mafiánem Klaunem a uzavřeli koaliční smlouvu, že ODS bude podporovat a tolerovat menšinovou vládu Zemňáka. Ale tady se potvrdilo známé pravidlo, že nic není zadarmo. A tak Klaun dal Zemňákovi tehdy ještě krátký nůž na krk / na dlouhé nože přešel až jeho následník v modroptačím hnízdě Chocholánek/ a Zemňákovi dal jasně na jevo, " klidně si vládni ve Strakovce, ale ti tvoji podřízení, ani ty sám se nebudeš srát do ekonomických lumpáren, které jsme prováděli od r.1992 do roku 1996!"

A tak jsme požádali pana Zemňáka o interviuv a on souhlasil, že se nám k čistým rukám vyjádří.

"Pane Zemňáku, ty vaše čisté ruce se koaliční smlouvou staly tak špinavými, že občané nevěděli, jestli politici mají ruce od hoven a nebo od prasečí kejdy, pokud je nám známo, tak se za vlády s koaliční smlouvou nic nevyšetřilo, akorát jste zavřeli svého ministra Svobodníka za to, že prodával své známé Snopové dětské kočárky pod cenou!?"

"Tak to máte tak, my v Lidovém domě jsme měli celou akci , nazvanou Olejový výbuch precizně naplánovanou , na provedení akce a následném utopení olejových zločinců v cisternách s Lehkým topným olejem spolupracovali takové známé kriminalistické esa, jako Janek Vyskoč, Josef Bretschneider, strážmistr Flanderka a další odborníci, ale všechno posral Puml, co dostal od bratrů Helbigových několik Mercedesů a deset pistolí jako pozornost za to, že jim kryl záda při jejich zlodějinách, tak nějak zpychnul a odmítl s námi jít do vlády, pry jsme komunističtější, než Hitler, on ten blbec ani nevěděl, kde vlastně komunisti vládli. No a tak za mnou na Vysočinu nečekaně přijel Klaun, dokonce sám od sebe se mnou začal objímat stromy a při tom objímání se rozpovídal, víš Miloši, nějak se nám ty zlodějiny v 90 létech vymkly z našich původně čistých rukou a ani nevíš, jak se svých rukou po té velké privatizační loupeži štítím, padesátkrát denně si je umývám pod tekoucí vodou, dokonce jsem použil i louh, ale ty ruce mě zapáchají zlodějinou pořád. Takže uzavřeme dohodu, my modří komunisté tě necháme řádit ve Strakovce a ty pěkně nařídíš policajtům, aby pouze vyšetřovali přestupky dle zákona o pomluvě, ten zákon jsme dokonce stihli schválit ve zkráceném jednání, víš jak nám ve společnosti ty názory občanů, že jsem sprostí zloději a vrazi škodí? A hlavně ať se policajti neserou do záměny nafty s LTO, to víš , Kočár jako ministr financí dostal od našeho modrého UV stranický úkol, že nafta a LTO se musí rozlišit jinou výškou DPH a přitom záměnu nikdo nepozná, člověče, my jsme z těch kšeftů se záměnou nafty a LTO zabezpečení až do konce r.2120, Bystrozraký s Dlouhým se právě vrátili z Panenských ostrovů a byli dojati ochotou tamních bankéřů k uložení takto získaných špinavých peněz, vidíš, ani jsme nemuseli použít služeb Čistíren a Prádelen, aby nám ty špinavé peníze vyprali v pračkách ROMO.!

"A vy jste s tímto nehorázným požadavkem ze strany modrých komunistů souhlasil?"
"No co se dalo dělat, že ano, volby se nevyhrávají každý týden a jelikož jsem všem členům naší velké strany slíbil, že do Strakovky vejdeme hlavním vchodem a né záchodovým okýnkem, tak jsem musel chtě , nechtě souhlasit. Nejvíce ale z toho všeho byli zklamaní černoprdelníci, to víte, to jsou hadi, ti byli ve vládě jak za první republiky, tak za Hitlera a i za Stalina a při drancování státu Klaunovými mafiány se jenom tiše modlili, aby na ně taky něco zbylo . Ale i tak se ke mě donesla spousta ověřených informací, že když policajti náhodou narazili na nějakého Mrázka, Krejčíře, Provoda i s Doprovodem, Koženého a další významné zločince té pohnuté porevoluční doby, tak se ve vyšetřování vždy objevili mafiáni z ODS, prostě sami nalezli do rozpracovaných vyšetřování jako protějšky zločinců a to samé platí i o té medúze, jak se jí jenom.....jo Krakatice, tam figurují všichni členové UV ODS."

"Poslední otázka, myslíte si pane Zemňáku, že i v budoucnosti bude mít stát a státní orgány možnost mafiánským praktikám feudálního kapitalismu v Česku čelit?"

"Tak to ani náhodou, klidně se s vámi vsadím, že sežeru kůru z tohoto celého smrku, že zkorumpovaní soudci, policajti a státní zástupci si svoje prebendy uniknout nenechají a politici budou mít vždycky navrch, aby je řídili, jak Marionnety na provázku a pokud se v některém z těchto orgánu najde někdo poctivý a bude chtít bojovat s větrnými mlýny, tak vám garantuji, že ho lopatky toho mafiánského mlýna rozsekají jak pažitku. Vždyť ve kterém státě by se mohlo stát, že jeden z největších zlodějů v Česku ve 20. století by vykonával funkci hlavního kastelána hradu?"

A tak jsme zauvažovali, jestli by nebylo moudřejší následovat Zemňáka, zalézt někde do lesů a tam raději objímat stromy , než pozorovat ten zlodějský a zkorumpovaný lumpenbordel v Česku.

www.joseforel.blogspot.com