Textaři soutěží o píseň pro Kajínka, převažují poetické návr

[nek]

Textaři soutěží o píseň pro Kajínka, převažují poetické návrhy

31. května 2010 7:09

Textaři mají poslední šanci. Slova k písni, která zazní ve filmu Kajínek, mohou poslat ještě dnes; s koncem května se však soutěž definitivně uzavře.

"Nápor textů nám trochu vyrazil dech," přiznává autor hudby Václav "Noid" Bárta. Během týdne totiž dorazilo na dvě stě návrhů, přičemž jen hrstka se nedá použít.

"Je znát, že většina lidí s naším hudebním podkladem pracovala a ...


Komentáře

[ 6d480*** / nek

Lucie Bílá u Noida doma: Bylo to poprvé od rozvodu

Autor: Jiří Herman/www.hermina.cz

10:34 | 14. 7. 2010 | elaPraha - Zpěvačka Lucie Bílá nezahálí ani o prázdninách.

Před bodavými slunečními paprsky se schovala v nahrávacím studiu Václava Noida Bárty a nazpívala slova k ústřední písni filmu Kajínek.

Ta se ve finální verzi stane duetem a jejím pěveckým parťákem není nikdo jiný než Kamil Střihavka.„Myslím si, že to bude úžasný film a já jsem tady proto, že si vážím Vaškovy hudby a protože ho mám moc ráda," vysvětlila Lucie Bílá.A právě její bývalý manžel je autorem veškeré hudby, která ve filmu bude."Ve filmu je celkem hodina a půl hudby. Což když spočítám, je tak rok a půl intenzivní práce," řekl Bárta.Lucie Bílá se do domu exmanžela podívala poprvé po jejich rozvodu. Vracela se tam s velkou láskou a velmi přívětivě ji přivítala nejen Vaškova rodina, ale také jeho domácí mazlíček. „Jee, ty si mě pamatuješ, to je krásné. Ty jsi takový mazel," rozplývala se Lucie a drbala statného rotwailera Arnolda, kterého pořídili s Vaškem společně.A protože v rodinném domku žije celá Noidova rodina, setkala se Bílá i s manželkou bratra a jejich třemi dětmi. Největší radost z její návštěvy měla malá Simonka, která se chtěla se zpěvačkou vykoupat v bazénu.

Zdroj: bleskove.centrum.cz

[ 6d480*** / nek

AKTUALITY2. července 2010Soutěž o text písní do filmu Kajínek má konečně svého vítěze. Autorem slov ústřední skladby filmu je pan Procházka, který svůj text s názvem Samota, poslal 28. května. Gratulujeme a děkujeme. Děkujeme všem, kteří nám svůj návrh poslali, jejich množství a kvalita tvůrce překvapily a posunuly konečný výběr o celý měsíc. Václav Noid Bárta provede spolu s autorem drobné úpravy veršů a hned poté se Lucie Bílá a Kamil Střihavka sejdou ve studiu, aby píseň nazpívali.

Zdroj: www.kajinekfilm.cz

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde