Jiří Kajínek: Hysterie ve věznici

[nek]

Jiří Kajínek: Hysterie ve věznici

Jiří Kajínek ve svém dopise z 10. 3. 2006 napsal:

„V Plzni ve věznici ještě v úterý počítali s povolením obnovy, protože řešili, co se mnou budou dělat, až mne převedou do vazby.
Ve středu po zamítnutí nastala hysterie a celou noc mi stál za dveřmi dozorce a hlídal. Ve čtvrtek čekali na Kotta, který se vrátil od soudu před polednem, a začaly manévry. Ještě větší bezpečnostní opatření, které už bylo za hranicí normálního uvažování. Dokonce přímo při svazov...


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Vážený pane Kozelko,

knihu můžete Jirkovi zaslat na adresu: Jiří Kajínek, P. S. 1/E, Valdice, 507 11

Knihy přijímat smí.

[ 589203fe / Anonymous

Milý Jiří, jestlipak víte, že jsem o vás napsal ve své satirické knize Celebrity? Jak je možné vám ji doručit? Milan Kozelka

[ d975d99a / Mila

Mila.

Ten dopis je adresován z 10.března,tak jsem moc ráda,že dneska už Jirka je na tom určitě duševně líp,veřejnost se za něj postavila a v tom je síla.Díky nahrávce vypadl konečně ze hry plzeńský soud,osobně si ale myslím,že soudce Bouček a jemu podobní by to už asi vzdali,neboť Bouček je velmi zbabělý a o svůj život má obrovský strach.Jsem moc ráda a je to zadostiučinění,že trochu provětrali celý soud,to je stát ve státě a ve své zpupnosti a aroganci nemá obdoby.Ani ho tam nepotrestají,nevadí,potrestala ho celá veřejnost.

Opatření vůči Jirkovi ukazuje na totální selhání našeho vězeňství,ani vůči masovému vrahovi by se nedělalo větší opatření,myslím,že by toto měl také posoudit ombudsman,který má na starosti i vězeňství a jak se zachází s nimi.Eskorta musí být za přísných opatření,nikoliv však pokud je dotyčný vězeň v cele,to je na něčí příkaz,připomíná mi to chvíle po zadržení J.K.v roce 2000.

S opovržením se dívám na tato opatření,neboť v řetězech by měl být úplně někdo jiný a ne jeden komu by to slušelo.Stejně bude pod tíhou důkazů Jirka osvobozen a doufám,že za takto přísných podmínek tam budou ti,kteří jej okradli o kus života,ta bezcharakterní pakáž,která se označuje jako elitní.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde