Jiří Kajínek píše: Tak to nebylo!

[nek]

Jiří Kajínek píše: „Tak to nebylo!“


V Denících Bohemia jsme se mohli 10. 11. 2005 dočíst:

29. října 2000 – Na doživotí odsouzený vrah Jiří Kajínek přeřezal mříže své cely v nejpřísněji střežené české věznici Mírov a spustil se po svázaných prostěradlech za zdi vězení. Policie jej zadržela v Praze 8. prosince.
Z vězení na Borech, kam se mu jedna ze zaměstnankyň kantýny pokusila propašovat nůž, se mu utéci v roce 1994 nepovedlo! Vězeňská služba ho pak přemístila do věznice v Českých Buděj...


Komentáře

[ 55474*** / Anonymous

Takhle by se mělo rozsvítit všem co o Tobě Jirko rozhodují.Je to sviňárna ale raději utopí jednoho než celou kriminálku.Když chce někdo někoho zabít tak asi zabije všechny,a ne jen dva a jednoho nechá na živu,a ještě takového vylhaného CIKÁNA.Police fack you.Jirko vydrž pravda musí zvítězit,vždyť to vlaje Klausovi nad hlavou, i když je to někdy dlouhá cesta.Jsem s Tebou, i celá moje rodina .Plzeň:idea:

[ d5b42b2e / Anonymous

[quote:a8f8a73789="Anonymous"]Je to smutné, ale hrají to na čas... když to bude trvat dostatečně dlouho všichni zapomenou.. ach. jo ta lidská paměť![/quote:a8f8a73789]Kájínek je zcela jistě oběť!!! Štefana Jandu určitě nezabil.

[ 3e04708c / Anonymous

Je to smutné, ale hrají to na čas... když to bude trvat dostatečně dlouho všichni zapomenou.. ach. jo ta lidská paměť!

[ 52640bf*** / Anonymous

Jirko drz se ses dobrej a nenech se, sou to smejdi co te tam dostali.

[ d975d99a / Mila

Mila.

Můžeme sledovat jak se snaží policie i vězeňská služba ukázat Jiřího Kajínka ve špatném světle,aby jeho osobu veřejnost vnímala jako člověka nebezpečného,ba i těm novinářům se to někdy hodí do krámu pro zavděčení těm na nejvyšších postech,těm,kteří by už dávno měli sedět na jeho místě.

Samozřejmě,že jsou to policejní provokace,vždycky,když se chtějí zbavit někoho nepohodlného,tak na něj ukazují jako na nějakou zrůdu s cílem,aby na ně nevyšla napovrch jejich vlastní zločinnost.Je to už přímo k smíchu,že se neustále předhazuje veřejnosti,jaký to byl zloděj,dnes a denně vychází najevo trestná činnost těch,kteří nám chtějí kázat o morálce a cti,kolik z nich má vlastně čistý štít_? Včera proběhl v televizi pořad se zlodějnami v pozemkovém fondu a všude a takoví by rádi odsuzovali jiné?Kam se jen podíváme,je to samý zloděj,ale ne obyčejný pracující člověk,nýbrž takoví,kteří jsou pověřeni funkcemi,pomalu každý je zloděj,takže jaký zloděj je Jirka? Už si to odseděl,je to normální člověk,který má právo na to,aby důkladná revize přinesla konečně jasno a on mohl být zproštěn odsouzení za vraždy bez důkazů.

Je to jeho právo,chráněné českým ústavním pořádkem a pokud toto právo nectí obecné soudy,věřím,že se ho dočká u Ustavního soudu.

Sice jsem trochu odbočila od daného tématu,ale snad již každý pochopil,že policie,která je zainteresovaná ve vraždách vždy bude usilovat o to,aby obraz Jiřího Kajínka se jevil v nejhorším světle.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde