Jiří Kajínek se vyjadřuje ke kauze Davida Ratha

[Smajlík]

Jiří Kajinek píše:

...Rath. Měl jsem možnost vidět na ČT 24 Davida Ratha, který dnes hovořil k poslancům v Poslanecké sněmovně. David Rath působil vyrovnaně a klidně a slušně, ale hlavně velice důvěryhodně! Popisoval fakta, která mají dokazovat jeho nevinu. Mluvil o práci orgánů činných v trestním řízení. Mluvil o zvůli policistů a mnohých dalších lidí. Mluvil o zneužití moci, které vládnou policisté a státní zástupci a soudci! Mluvil o provázanosti těchto lidí a dalších lidí, kteří si v této zemi mohou dělat cokoli, přičemž se zaštiťují zákony a spravedlností. Mluvil o semletí zrůdným mechanismem, proti kterému se občan nemůže nijak bránit! Už vůbec ne, když je ve vazbě (vězení).

David Rath má v mnohém pravdu. Smutné je, že musel na vlastní kůži zažít zrůdnost celého systému, aby mohl veřejnosti alespoň trochu přiblížit, co se odehrává ve skutečnosti za nechutnosti, pokud ti „spravedliví“ mluví o vyšetřování a vazbě a vězení! Osobně jsem zažil nezákonné postupy právě orgánů činných v trestním řízení! Ochránců zákonnosti a spravedlnosti!


Komentáře

[ 85.193.16.*** / Mila /

S vyjádřením Jiřího Kajínka, který napsal článek ke kauze MUDr Davida Ratha souhlasím do puntíku. Článek naprosto přesně vystihuje skutečné dění kolem člověka, který se dostane do vazby a já když občas čtu některé příspěvky diskutujících na téma vězeňství jak tvrdí, že se tito obvinění nebo odsouzení mají jako v hotelu apod..., tak si říkám, odkud berou tyto zkušenosti, no ať si to zkusí na vlastní kůži. Tímto se rozhodně a rezolutně nezastávám odporných vraždících zrůd, pro které jsou stávající vězeňské podmínky opravdu ještě luxusem,takovým přeji podobné co provedli svým obětem / ovšem musí být 100% a ničím nezpochybnitelné důkazy o jejich vině/.
Také jsem četla někde názor, že D.Rath se za svého působení v politice nikdy o vězeňství nezajímal, no, to se stává povětšinou, až si to kdekterý vysoce postavený politik zkusí na své kůži a celou procedurou projde on sám. Sledovala jsem rovněž vystoupení D.Ratha v Poslanecké sněmovně a sdílím přesně pocity, které popisuje J.Kajínek. Od prvopočátečního zatčení D.Ratha a všemu co následovalo věřím v nevinu D. Ratha a říkám, že to na něj bylo připraveno předem. Již jen poznámku k tomu, jak např. tam mohlo být okamžitě celé komando policistů přímo na místě kudy z domu vycházel D.Rath a jiné přímo vybízející křiklavé momenty, kdy jen v tomto případě bylo jasno, že něco nehraje hned na počátku. Prostě D.Rath byl velmi nepohodlným vysoce postaveným politikům, proto bylo dohodnuto jej zničit. Jak je ale za pár měsíců vidno, začíná se jim to vymykat z rukou a pomalu a jistě se začíná odhalovat pravda. Jsem přesvědčena, že D.Rath bude osvobozen a to z nedostatku důkazů a to tvrdím od počátku.
Jen to samé bych si přála i pro J.Kajínka, také je nevinen a v mnohém jsou obě kauzy podobné. Přeji si, aby ve svém boji neustával, věřím, že i on se dočká svobody.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde