Jiří Kajínek vysvětluje, jak je to s doživotním trestem

[nek]

Jiří Kajínek vysvětluje, jak je to s doživotním trestem
Mírov 22. 8. 2008
...“Jak už jsem psal, ředitel věznice Lang podal návrh na mé přeřazení do věznice s mírnějším režimem, tedy do věznice s ostrahou. Nejdříve se ptal soudce Kozáka, zda může podat návrh na mé přeřazení do ostrahy. Řekl mu, že mám vykonaných 8,5 let z minulého trestu a z doživotí 6 let.

(Vysvětlení: Jiří Kajínek se v lednu 1993 nevrátil do příbramské věznice z vycházky. Od té doby byl na útěku. O čtyři měsíce později b...


Komentáře

[ 95.129.103.*** / sepec /

nesporný fakt

že tento strejda i přez veškeré opravné prostředky, které využil, s podporou médií a veřejnosti, s celovečerním filmem a několika publikacemi týkajícími se jeho případu stále setrvává za mřížemi svědčí o tom, že někomu velmi nepěkně šlápnul na kuří oko. Nevole hradeckého soudu změnit rozsudek nebude pramenit jen z pouhé ješitnosti a neochoty uznat vlastní pochybení.

[ 93.91.149.*** / ..vzkaz.. /

Dobrý den p.KÁJÍNKUSmile , myslím si že jste NEVINEN!! Je mi líto že musíte sedět ve vězení za to co jste neudělal vy ale jiní ,kteří si teď chodí po ulicích a vůbec nevědí co je to slovo trpět!!! A vůbec nemají černé svědomí že za to co spáchali trpí druzí!

[ 89.102.251.*** / Veronika /

Dobry den jmenuji se Veronika jsem advokátka která zažila i velmi nepřijemne připady, dnes jsem poprve videla film KÁJINEK co se tiče film je to velice hezky ale realita je drsná veřim v to že ste to neudelal.Ovašem připadu jsem slyšela chtela bych se onej take zajimat a nahlednot do vašeho života samozdřejme z vaši pomociQuestion váš připad je ne co očem mluvi celá republika chtela bych svámi jedno sezeni dekuji Veronika

[ d975d99a / Mila

Zmíněná žaloba na stát by se týkala neschopnosti českých soudů a dalších státních orgánů,kteří mají zajistit základní lidská práva a vymahatelnost práva,což se obchází a tak se občané,kteří se dostali do soukolí české justice nemohou v žádném případě dovolat spravedlnosti.

Případ Jirky Kajínka si to v plné míře zaslouží,neboť kdo četl pozorně rozsudek na doživotí,tak si musí říci,že to snad ani není možné.To je málo říci,že je rozsudek nespravedlivý,je přímo nezákonný.Těch pasáží v rozsudku,skládají se pouze ze slov,která jsou obsažena v trestním zákoně,ale kde je kromě samých domněnek nějaký důkaz?To se nelze dočíst,aby nebyly pochybnosti,dále to rozporuplné tvrzení všech aktérů od svědků počínaje a revizních znalců konče,to je jedna blamáž.

Jen aby to pěkně do sebe zapadalo jako kolečka v soukolí a ta urputná snaha dohrát to až k doživotí.

Proto by si soudní spor Kajínek versus stát plně zasloužil,aby se uskutečnil,doufám,že se tak stane přes obrovskou snahu těch,kteří by ji nejraději vymazali z mysli lidí.

[ 5966051a / Katka Brno

Lid versus Jiří Kajínek

My všichni narození v letech 1900 - 1999 máme v numerologické mřížce 9 a tím i určité

analytické schopnosti. Zvykli jsme si na to tak, že ji už vůbec neumíme ocenit a rozpoznat

jako něco mimořádného.

Avšak 9 je také číslo hledání pravdy - takový člověk potřebuje přijít věcem na kloub,

najít řešení. Číslo devět také znamená vědomí odpovědnosti vůči sobě samému i lidem

v našem okolí.

Mila píše...."Nejlepší by bylo podat žalobu na stát." a) kdo tvoří stát ? - lidé

b) kdo je zodpovědný se starat o blaho státu ? - vedení státu

c) jsme zodpovědní za blaho státního vedení, nebo je vedení státu zodpovědné za naše blaho Question

Jiří už dávno ví, že ne všechno jde přes rozum nebo přes pocity. Má však silnou vnitřní

pohnutku,

která mu pomůže vytrvat u vytčeného cíle a nedovolí mu nechat se odradit těžkostmi.

Nechybí mu ani houževnatost a vytrvalost. To je dobré znamení, protože než se hlava státu

rozhodne pro dlouho očekávaný správný tah, tak se třeba dočkáme boje v soudní síni.....

Jiří Kajínek versus stát.

[ d975d99a / Mila

Jiří Kajínek byl odsouzen naprosto nejhorším způsobem,který umožňuje trestní zákon. Ani soudci se v tomto marastu nedokáží orientovat.Přitom stačilo kdyby soudce Polák zrušil dosavadní trest částečně odpykaný / 11 let /.Uložil přece ten nejhorší trest,který vůbec může být dán odsouzenému,doživotní trest bez omezení.

Nejlepší by bylo podat žalobu na stát,když to doposud nikomu nevadilo a prošlo to všemi soudy,nikdo nezakročil a neupozornil,že takto odsoudit člověka je nezákonné,když k takovému trestu mu hlavně dopomohlo ohodnocení znalců,kteří mu přišili tolik negativních vlastností,že těžko hledat slova a přitom ani ti znalci se neshodli ve svých názorech.

Proto musíme bojovat za nevinu tohoto člověka,který se stal vyloženě obětí,to ani nemá obdoby,přečetla jsem si rozsudek velmi dopodrobna,byly vybrány ty nejpřísnější pasáže jen za jediným účelem,aby doživotí bylo opravdu do konce života.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde