Jirka děkuje

[nek]

Valdice 12. 7. 2005

...děkuji za zaslání příspěvků návštěvníků vašich stránek. Původně jsem chtěl pod každý příspěvek něco napsat, ale když jsem s tím začal, tak jsem zjistil, že se budu stále dokola opakovat. Děkuji všem za jejich názory a podporu. Vážím si vyjádřených názorů a postojů. Very Happy Tobě děkuji, že mne se vším seznámíš. Very Happy Zdravím stále z Valdic. Very Happy J.

P.S. Je 20.00 hodin a za chvíli prý jedeme do Plzně. J....


Komentáře

[ 3e2844e*** / nek

Ahoj Ivane, díky za tvůj příspěvek i názor. Taky se obávám, že v Plzni moc velkou šanci nemáme, ale naděje umírá poslední a není všem dnům konecVery Happy . Tvůj vzkaz Jirkovi předám. Měj se hezky.

[ 5546cc*** / Anonymous

AHOJ LIDI TAK JSEM JSI TO TU PROČÍTAL A JEMI UPLNĚ ŠPATNĚ ZTOHO JAKÝ JSME NAROD SAMICH FRAŠEK TO JE UPLNĚ JASNÉ ŽE V TO JEDOU POLICAJTI ALE KDYŽ SE TO DO TED NEVYŘEŠILO TAK UŽ NIKDY AKORAT NAŠE JUSTICE A TY CO JSOU NA VRCHU ZMAŽILY CLOVĚKU JEDINI ŽIVOT KTERÝ MÁ. MOC TI KAJO PŘEJU ABYS TO VYHRAL ALE OSOBNĚ JSEM TAKÉ BYL TRESTANEJ TAKŽE VÍM JAK TO NEJSPÍŠ DOPADNE POKUD ANO ŽE BYTO DOPADLO FAJN TAK ŽÁDEJ TUČNÍ ODŠKODNĚNÍ AT SE NASE UŘADY PAK STARAJ ZAVŘIT UMÍ TAK AT TAKY PAK TI PLATĚJ ALE SVOBODA SE NIKDY NEMUŽE ZAPLATIT PENĚZMA VŠEM DĚKUJI KTEŘÍ DOUFAJ O NEVINĚ KAJI KAJINKA ČAU IVAN

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde