Od Jiřího Kajínka: "Děkuji Vám."

[nek]

Plzeň 15. 7. 2005


...Přílohy, které jsi mi poslala, jsem si přečetl a mohu pouze říci, že všichni víme, co se kolem nás odehrává. Se vším, co čtu, musím souhlasit, i kdybych nechtěl. Vám všem, kteří používáte mozek k myšlení Very Happy a pojmenováváte věci pravými jmény, mohu pouze poděkovat za podporu, pomoc a vlastně už za to, že vůbec vyjádříte veřejně svůj názor. Toho si musím vážit. Very Happy Také stále děkuji a děkuji. Very Happy
Do Plzně jsem přijel před půlnocí v úterý. Tentokrát proběhla eskorta ...


Komentáře

[ 5263b*** / Anonymous

Jestli se těch vražd dopustil pan Kajínek, tak to ví pouze on sám.

Stručně, těch nejasností je tam až do prde.e, ale nikoho to nezajímá, spíš to nikoho zajímat nechce.

Nevím, komu už se má pan Kajínek a jeho obhajoba dovolávat, když všichni mají ucpané uši.

[ d975d99a / Anonymous

Ano,tady je i podle mého názoru snaha aby J.K.odrovnali po psychické stránce a byl poškozen zdravotně a to proto,že soudce Bouček nechce připustit obnovu.On je do té kauzy zamotán m.j. plk.Kadeřábek Ladislav,z toho to pramení,to myslím víme již všichni,stíhat osobu,která má v malíčku veškeré kriminalistické poznatky,to se nikomu nechce,ale co je do toho J.K.? Trestný čin nespáchal,svoje má odpykané,myslím a zároveń doufám,že nyní veřejnost vidí jak to chodí a je třeba bojovat za život .K.Já ale skutečně věřím,že pokud dojde stížnost k US,že ten nařídí obnovu,určitě.Věřím předsedovi US panu Rychetskému,ten již v začátcích se nenechal ovlivnit a nesouhlasil s tím,aby se nikdo nezabýval případem J.K. brzy uplynou i ty tři měsíce necelé a budeme chatřejší. Zatím přeji všem moc zdraví.

Mila

[ 3e2844e*** / nek

My už všichni víme, co se u soudu odehrálo a že Jiří Kajínek se musel zklamaně vrátit zpátky do Valdic. Bude čekat téměř tři měsíce, než se bude Krajský soud opět zabývat jeho případem. Přijde mi to jako nechutná snaha odrovnat člověka. Jak dlouho to asi může JK ve zdraví vydržet? Pro něho to určitě nejsou příjemné výlety do Plzně, ale velmi stresující zážitky.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde