Anty Kajínek

[Federmann]
Právě takovým názvem by se dal nazvat text, který chci napsat, neboť je pravděpodobné, že Jiří Kajinek, byl zcela záměrně potrestán za něco co nikdy nespáchal, ale našlo by se dost takových, kteří zcela záměrně nejsou a nikdy možná nebudou potrestáni za to co spáchali a stále páchají.

Jiří Kajinek možná někoho jen zesměšnil a trochu naštval, tak mu bylo třeba dát pořádnou lekci co proto. Anty Kajínci však vědí čí přízeň si naklonit a jak dokonale využít Českého "Práva". Zadokumentoval jsem několik faktů o naší Justici, Policii a Státních zastupitelstvích. Často se člověk nestačí divit s jakou důmyslností a vytrvalostí brání Soudy a Státní zastupitelství páchání té či oné trestné činnosti. Podněty a doložené důkazy neprojednávají a vrací je kompletně zpět, aby po nich na Státním zastupitelství nezůstala ani stopa. Soudy podání nečtou a rozhodují jen o jejich vybrané části a když je opakovaným odvoláním a dovoláním přinutíte konat pak vám napaří soudní poplatky, které nejsou ve vašich silách zaplatit a šup z případem za tři dny pod stůl.

Tento text jsem nepřidal proto, abych si zde léčil své Ego, ale proto abych poukázal na druhou stranu mince, která je neméně závažná jak ta první. Byl natočen film, který poukazuje na praktiky, jak se dá odsoudit nevinný. Bylo by zajímavé natočit film, který poukazuje, jak se dá neodsoudit vinný, jak může někdo okrádat desítky a stovky lidí za aktivní podpory Soudů a Státních zastupitelství. V případě pana Kajínka se zřejmě vše zlo soustředilo na jeho osobu a jde o újmu jen jeho osoby a jeho rodiny v případě Anty Kajinka se vše zlo rozhání na mnohé osoby vyskytnuvší se kolem a jde o ujmy mnoha osob a rodin.

Bylo by zajímavé nastavit Filmu Kajínek zrcadlo v podobě Filmu Anti Kajínek, zrcadlo, které by poukazovalo namísto potrestání nevinných nepotrestání vinných. Nebylo by to jak pohádka, kde se zlo vyvažuje dobrem, ale byl by to film o obětech Anti Kajínků hájených Soudy a Státními zastupitelstvy. Film Kajínek však láme všechny rekordy v návštěvnosti a zůstává otázkou zda by i sebelépe vytvořený film Anti Kajínek nebyl předem zastíněn slávou filmu Kajínek.

Věřme, že jednou Soudy a Státní zastupitelství povýší spravedlnost nad zákon, zatím často povyšují zákon či jeho velmi dobře vybranou část nad spravedlnost. Bude-li zájem se dozvědět více, neváhejte mne kontaktovat.