Syn soudkyně dostal divný trest za jízdu v opilosti

[smajlik]

Syn soudkyně dostal divný trest za jízdu v opilosti

Čtyřiadvacetiletý Martin Tille z Teplic jel zcela opilý na skútru, ujížděl policejní hlídce a nakonec zavinil nehodu. Syn předsedkyně Okresního soudu v Teplicích Evy Tilleové za to dostal 200 hodin obecně prospěšných prací, řídit nesmí dva roky. Vyšlo ale najevo, že soud neproběhl, jak měl.
Muž byl sice odsouzen, ale soudem, který se případem neměl zabývat. Navíc byl potrestán podezřele rychle. Kauzu už řeší ministerstvo spravedlnosti.

...


Komentáře

[ d975d99a / Mila

Naprosto typický příklad,takto funguje falešná soudcovská solidarita mezi soudci,poněvadž se jedná o synáčka paní předsedkyně,tak se kolem toho chodí jako okolo horké kaše.Ten floutek má nárok vyfasovat více paragrafů za tento čin,ohrozil bezpečnost silničního provozu,mohl zabít nevinné lidi při svojí jízdě v opilosti apod.,ovšem on se choval ještě vůči zakročujícím policistům typickým způsobem vlastním těmto nezodpovědným floutkům,kteří zneužívají postavení svých rodičů.Prachsprostým jednáním možno označit teplické soudce,kteří nebyli schopni potrestat syna předsedkyně soudu za tento trestný čin podle platného zákona.Nedodržování zákonů pro takové "nadlidi" zřejmě neplatí,oni odsuzují ostatní občany a navíc mnohom přísnějšími tresty než jaký dostal tento rozmazlený fakan,měl dostat trest pěkně natvrdo,tak,jak by jistě učinila jeho paní matinka,pokud by podobný případ soudila sama,ovšem případ jiného občana.

Je velice dobře,že jsou všímaví občané,kteří si to nenechají líbit a na takovéto počínání soudců veřejně upozorní a doufám,že přezkoumáním případu bude dotyčný syn paní předsedkyně náležitě"ohodnocen",a nebude to v tichosti zameteno pod stůl.

[ 55cfc*** / smajlik

Krásný příklad "státu ve státě". Další ukázka toho, jakou neomezenou moc mají soudci v naší republice. Kdyby na té motorce ujížděl Jiří Kajínek, tak by dostal 11 let.Škoda jen, že tak bravurní rychlost nemají soudci i při rozhodovaní v případu Jiřího Kajínka.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde