Udělejme konečně něco se soudy

[smajlik]

Udělejme konečně něco se soudy

9. července 2007 | 12:52 Ad LN 4. 7.: Klaus: Pusťte Terezku!

Když jsem si přečetla článek, nevěřila jsem vlastním očím, že se něco podobného vůbec může stát. Jak je možné, že úplně zdravé dítě,které se nechce vidět se svým otcem protože se o něj 10 let nezajímal, se vezme matce a zavře se do jakéhosi ústavu, jen proto, že chudák zploditel (nedá se to nazvat otcem) nehodlá platit peníze na výživné. Chtěla bych vidět pana soudce Sládka z obvodního soudu pro Pra...


Komentáře

[ 85.161.73.*** / tomaboda /

Soudy a policie v tomto státě jsou zkorumpovaní,to se nedá nic dělat,nevěřím jim.M.Benešová měla pravdu když je označila jako Justiční mafii a nakonec se jim musela omluvit těm šmejdům.Toto je i v případě Kajínka,Soudy krejou policii a další šmejdy který jsou v tom a kteří stále tahají za nitky,protože kdyby se toto odhalilo,tak by je lidi vyhodili z okna jako to bývalo ve středověku!!!!!

[ d975d99a / Mila

K příspěvku Lukasojda. Udělejme něco se soudy,pár slov.

My sami jako takoví nic se soudy udělat nemůžeme,to musí pochopit sami soudci a pomalu a jistě oddělovat zrno od plev.Jsou soudci,kteří soudí dobře,jde jim o spravedlnost a také se jí snaží prosadit,příkladem je soudce Vojtěch Cepl ml.,který jako první prokázal velkou odvahu v soudní při tzv.justiční mafie.

Upozornila jsem na článek s názvem " Pospíšil neuspěl,nepomohl soudci.mafiánovi " v návštěvní knize. Pan ministr spravedlnosti JUdr. Pospíšil velmi rychle zareagoval na pomoc soudci Kučerovi,který čelí kárné žalobě. Zajímavé,že k požadavku ministra se připojil i pan soudce Kučera,což je tedy velmi podivné,protože se tímto snaží a to oba pánové,aby kárná žaloba dopadla pro soudce co nejlépe,nebo ještě lépe,aby jí byl dokonce zproštěn. Toto je křiváctví,které by nemělo projít žádnému z nich už jen proto,že ministr chtěl,aby byla žaloba projednána v Praze,kde má soudce Kučera nějaký ten kamarádčov,aby tedy pro něj skončila co nejpříznivěji,přestože podle práva soudit Kučeru mají v Olomouci.Naštěstí,tento návrh neprošel a pan Kučera bude svěřen do péče soudcům,kam po právu náleží,

Soudce Kučeru zmiňuji proto, aby bylo jasně vidět jak se on sám,když mu teče do bot,tak hledá podporu,aby mu to prošlo,ovšem ten samý Kučera,jinak místopředseda NS v Brně,jak se on snažil v kauze J.Kajínka,honem přispěchal s článkem do médií i když mu do kauzy nic nebylo,již proto,že ji nemohl znát,ale použil mnoha nepravdivých informací s cílem poukázat na osobu Kajínka v negativním světle a tím jej v očích veřejnosti poškodit.

Nyní pan Kučera by se měl zachovat podle toho,co vyžadoval u jiných a to svůj podíl viny pěkně přijmout a nehledat různé cestičky se svému provinění vyhnout,každému co jeho jest.

Pokud se jedná o nějaké provinění vysoce postavených osob,tak se spoléhají na to,že pro ně nebude platit stejný metr a vítr jejich kauzu odvane na rozdíl od občanů,kteří mnohdy jsou takovými soudci nevinně odsouzeni a práva se nemohou dočkat

[ 515c9*** / lukasojd

hůř

a bude hůř ale je to pravda žře ty soudy jsou uplně smyslu zbavený

[ d975d99a / Mila

Dnes jsem se dočetla v tisku,že poslankyně za Zelené Kateřina Jacques podává stížnost za odvolání st.zástupkyně,která v jejím případě nikterak nevykazuje činnost.Jedná se o případ napadení výše zmíněné poslankyně při demonstraci policistou,kde měla utrpět zranění.

Zarazilo mě to,jak se nekoná v případě poslankyně,hned je rada namístě,odvolat nečinnou st.zástupkyni,ale v případech,která se táhnou několik let za nečinnosti orgánů v trestním řízení,to se neděje nic,to se nesmí sahat na jejich nezávislé rozhodování a uctivě čekat než se uráčí zabývat kauzami,které jsou mnohem závažnější.

Jiří Kajínek je neustále přiřazován Krajskému soudu v Plzni a tomu samému soudci,který je naprosto neschopný a který nemá žádný smysl pro hledání spravedlnosti,která se mu svědectvími nových svědků přímo nabízela.to prý nejde přeložit Kajínkův případ jinému soudci a soudu než plzeňskému,kde je dávno předem rozhodnuto a mezi soudci dohodnuto,že se případem zabývat nebudou,jeden lidský život,žádný život,on to není soudcův život ani jeho známých,tak proč obnovovat proces,že?

Takoví soudci nemají co dělat v soudnictví,neboť nesoudí dle přijatých zákonů a už vůbec je nezajímá a neberou v potaz nějakouListinu práv a svobod člověka,kde je jasně řečeno,že v případě pochybností je třeba něco s tím případem provést,obnovit buď proces nebo zbavit trestného činu člověka,vůči kterému nejsou pro uvedený čin dostatečné důkazy.

Konečně vidíme i důkaz ve výše zmíněném článku Terezky,kterou soudce nechá zavřít do blázince,protože nedokáže posoudit jak tomu děvčeti ublíží tímto rozsudkem.Do blázince by patřil on sám a takto se může pokračovat v mnoha jiných případech.

Nejzávažnější je však kauza Jiřího Kajínka,neboť je odsouzen na doživotí.Neustále je třeba poukazovat na tu bezbřehou a očividnou nespravedlnost,poukazovat na jednání soudců,kterým nejde o nic jiného,než aby náhodou neporušili nějakou falešnou solidaritu mezi sebou a neměli nějaké potíže,ale člověk,který jejich jednáním trpí za zdmi vězení,to je jim prachsprostě jedno,hlavně jej převážet tam,kde je zaručeno,že se odtud nikdy nedostane,soudci bez jakéhokoliv svědomí,jednou na ně musí dojít a budou za svoje protizákonné rozsudky doufám náležitě potrestáni.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde