Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu proti rozhodnutí soudce Tomáše Boučka ve věci návrhu obnovy řízení v Plzni ze dne 23. 8. 2015

[Smajlík]


Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu

Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu Stížnost Jiřího Kajínka k Vrchnímu soudu


Komentáře

[ 77.247.181.*** / Zdenek Rubicky /

Vrazdila tam policije!!!!

Co nato rict.Policije loupi a vrazdi!!!!Chudak Kajinek se stal obeti policejnich zlocincu.Od roku 89 policie loupi a zabiji a statni zastupitelstvi,potazmo i soudy vse kryji.Zkorumpovany politici maji zavrene oci a zato je policie necha ruzkradat stat.Je to zlocinecka banda a chudak Kajinek se stal obeti teto zkorumpovane doby!!!!!

[ 93.184.78.*** / on /

Boucek

Při veřejném jednání o tom rozhodl soudce Tomáš Bouček, který už dříve dvěma Kajínkovým žádostem o obnovu nevyhověl

Aka nahoda,ze nejaky sudca Boucek uz treti x rozhodoval o Kajinkovej veci.ze?Kto je to vlastne ten Boucek,aky ma zaujem na Kajinkovi?

[ 217.75.223.*** / Mila /

Zamítnutí

Už nemůže snad nikdo pochybovat ani v nejmenším, že kauza Jirky Kajínka není nic jiného než cíleně a úmyslně jej totálně pomalu a jistě likvidovat v oblasti psychiky co ještě a jaký nervový nápor vydrží. To je skutečně proti zdravému rozumu a nelze to ani komentovat. Bouček, který se dovolává, jak soud postupuje přesně podle zákona a je naprosto všecko v pořádku, tak pokud by tomu tak bylo, sám by musel být potrestán již jen jakým způsobem si dovolil pojmenovat svědky a dokonce v přímém přenosu televizí, tak kde je ten zákon?
A to je jen jedna malá ukázka bez jakéhokoliv potrestání.
Zrovna jsem posledně napsala příspěvek, že nevěřím VS a splnilo se, myslím, že se již pracuje na jeho zrušení, tak proto honem ještě vyřídit Kajínka.
Nebudu rozsáhle komentovat, jen tímto chci říci J.Kajínkovi, aby se nehroutil, za prvé se okamžitě a včas odvolat, to každopádně. Již 23.září VS rozhodl a teprve nyní 30.září to vyjde na veřejnost, skutečně zajímavé! Nějak to ututlat dokud se dá, že ani advokát s tím ještě nebyl seznámen.
Postupovala bych tak jak jsem uvedla v předchozím příspěvku, podat žalobu na jednání soudů a to obou.Pokud vím, tak nový posudek po tolika letech vždycky je novým důkazem,vždyť tímto způsobem bylo osvobozeno více známých zločinců zvučných jmen např. Berdych, údajně za dobré chování, Alexandr Novák, bývalý starosta Chomutova za úplatek 40 milionů, také s posudkem dobrého chování- je to k smíchu, kdyby to nebyla tragedie jak někteří soudci si vykládají zákony apod., ale v případě, kdy je předložen nový znalecký posudek ve prospěch J.Kajínka to neplatí?
To bylo a je pořád novým důkazem a tak se odvolávat, rozhodně to musí jiný soud uznat.

[ 217.75.223.*** / Mila /

Pokud by akceptoval VS v Praze stížnost Jiřího Kajínka, tak co především udělá? Zašle ke zpětnému projednání opět k rukám KS v Plzni ohledně přezkoumání stížnosti a zase se bude neustále opakovat jedno a to samé,zřejmě zase to projedná soudce Bouček, arogantní osoba,která nikdy nepřizná chybné rozhodnutí.
Již to zde jednou proběhlo,jedině,že by VS vynesl osvobozující rozhodnutí a velmi pochybuji, že se tak stane.
Navíc Bouček se ve svém zamítavém postoji odvolává na revizní komisi znalců, kteří se usnesli, že není J.Kajínek n i k d y schopen resocializace.
Není to pravda, že se takto mohou vyjádřit tzv."znalci," že jejich usnesení platí navždy a to nezpochybnitelně.
Žádný znalec byť sebelepší pověsti nemůže hodnotit člověka, že se v průběhu dlouhých let nemůže změnit a proto nemohou tito vševědové toto tvrdošíjně opakovat. Jako důkaz je poskytnutí nového posudku naprosto jiného znalce, který právě posoudil současný stav J.Kajínka a zjistil, že se změnil a resocializace je schopen a není již nebezpečný, jak tvrdili předešlí revizní znalci.
Především by jim mělo být známo, že o tomto se pojednává i v Listině práv a svobod člověka odsouzeného k doživotnímu trestu.Proto existuje rozmezí 20 let k podání propuštění z výkonu trestu.
Když pomyslím, že byl propuštěn na svobodu i Berdych a jeho Berdychův gang,dělá se mi z toho zle, když použiji příměru co měl spáchat J.Kajínek a kolik vražd má na svědomí Berdychův gang!
Jenomže plzeňsští soudci jsou nepřístupní zdravému rozumu a proto jak jsem zdůrazňovala dříve, v žádném případě nesouhlasit aby vpřípadě zase figuroval Bouček a celkově plzeňský soud.
Jenže to má mít v rukou advokát,který by se měl snažit aby k tomu nedošlo, snad tomu rozumí, vždyť jsme svědky, že se podávají stížnosti jak na znalce tak na soudce...

[ 83.240.100.*** / hed /

Zvítězí zdravý rozum?

Akceptování stížnosti Vrchním soudem v Praze by mohlo vést k elegantnímu řešení neřešitelného. Jiří Kajínek, ač neodškodněn, by měl šanci se přece jen dostat na svobodu, soudy by nemusely čelit dalším podáním ve věci viny a v neposlední řadě by to bylo vítězství zdravého rozumu, což je zvláště v dnešní složité době tak moc zapotřebí.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde