Pozdrav od "spoluvězně"

[Carpin]
Ahoj, Jirko!
Možná si ještě vzpomeneš, dělal jsem na Hradě lapiducha poslední rok, než jsi zdrhnul. Občas jsme se pozdravili, když mě výjimečně nechali za tvé přítomnosti uklízet v ordinaci, ale většinou mě zavřeli na chodbě, abych ti snad nemohl něco podstrčit...!-). Taky jsme se vídali, když jsi byl na vycházkovém dvoře, který byl hned u oken od "sedmičky, kde jsem pobýval. Jo, už je to pár let. Já pak odjel (jen pár dnů po tom, co tě chytli) a zbytek trestu (8 let z celkem 12-ti) jsem pak strávil v "dozoru".
Jako jeden z mála v tomto fóru vím, jak dovede naše slavné soudnictví pracovat a jak dovede překroutit skutečnosti, snad jen s jediným úmyslem -zničit život člověka. Dokud bude rozhodovat pouze jeden soudce (přísedící jsou do počtu a vždy jen potvrdí názor soudce), nebudou naše soudy spravedlivé a může se mnou každý nesouhlasit. Vím, co říkám.
Ale o tom jsem mluvit nechtěl. Když odsoudili na dožínky L.Kunu, chtěl to skončit. Tenkrát jsme spolu trávili na vazbě dlouhé chvíle v rozhovorech a nakonec se mi podařilo ho přesvědčit, aby nepřestával věřit v naději. Dal nakonec na má slova a jen 4 roky na to se podruhé oženil...!!! (trest doživotí mu byl změněn na 25 let). Chci ti taky říct, abys to v žádném případě nevzdával a to i kdyby se obnova nepovedla. Dřív nebo později se ven dostaneš, třeba na p.p. a už jenom proto stojí za to žít.
Tyto stránky jsem objevil teprve dnes (jsem venku od listopadu 04). Určitě se zase ozvu.
Drž se!
Carpin (pro tebe Zdeněk)

Odpověd Jiřího Kajínka na Váš vzkaz:

obrázek

Díky za Tvá slova. Jenom snad dodám, že Kuna opravdu spolupracoval na likvidaci lidí. To je ten zásadní rozdíl mezi námi. Ahoj J. Very Happy