Pozdrav od "spoluvězně"

[Carpin]

Ahoj, Jirko!
Možná si ještě vzpomeneš, dělal jsem na Hradě lapiducha poslední rok, než jsi zdrhnul. Občas jsme se pozdravili, když mě výjimečně nechali za tvé přítomnosti uklízet v ordinaci, ale většinou mě zavřeli na chodbě, abych ti snad nemohl něco podstrčit...!-). Taky jsme se vídali, když jsi byl na vycházkovém dvoře, který byl hned u oken od "sedmičky, kde jsem pobýval. Jo, už je to pár let. Já pak odjel (jen pár dnů po tom, co tě chytli) a zbytek trestu (8 let z celkem 12-ti) jsem pak st...


Komentáře

[ 3ef0b*** / Helena.Bila

dopis

Věřím, že soud s J. Kajinkem je zkorumpovaný a nejen soud.Lidi prosím Vás něco musíme udělat,aby pravda vyšla najevo.

[ 3e2844e*** / nek

Ahoj přátelé (snad to tak můžu napsat Very Happy ), děkuji vám za vaše názory a posílám je Jirkovi. Přeji vám pohodové dny.

[ d975d99a / Mila

Připojuji se rovněž k výše uvedenému,ať to v současné chvíli vypadá jakkoli,Jirka nesmí ztratit naději,s tím se muselo počítat,pokud jsou v jeho případě zapleteny osoby a mají podporu na nejvyšších policejních místech,ale všeho dočasu,zdánlivě to vypadá téměř beznadějně,ale soudce Bouček je také osobou postižitelnou,on je sice ve svém jednání nezávislý,ale nesmí si to plést ,že pouze on rozhodne o dalším osudu J.K.Sledujme jeho počínání jak se bude chovat,zda bude jednat podle trestního řádu,zatím se dopustil mnoha pochybení.Nelze nechat napospas osudu člověka,který je odsouzen bez důkazů a to si musí uvědomit i naši nejvyšší představitelé. Záleží i na nás,zda budeme důslední a vytrváme,věřím,že ano,brzy bude soud v Plzni,pak budeme podnikat další potřebné kroky.

[ 50bc484e / Katka Brno

Carpine,díky za upřímné věty určené Jiřímu,aby se nevzdával.Už jsem to tady jednou psala,že Jiří Kajínek je symbolem silného ducha,kterého jen tak nic nezlomí.Jeho kauzou se zabývalo hodně advokátů,ale v této době má myslím nejschopnější právníky,kteří ho zastupují.JUDr.Klára Slámová je vůbec nejlepší ze všech a nebojí se říci ani do kamery,že Jiří není vrah.Mluví jasnou a srozumitelnou řečí v rádiu,novinách i televizi.Umí se rázně ohradit,když komentátor označí JK za dvojnásobného vraha.Všichni víme,že Jiří vrahem skutečně není,ale na JUDr.Kubíčkovi a advokátce Slámové nyní je,aby dokázali pro Jiřího vybojovat obnovu procesu.Na závěr chci jen říci,že naděje umírá poslední,ale tady ještě nejsou vyčerpány všechny opravné prostředky.Jiří se svobody dočká a na to vsadím klidně svoje boty.Všechny příznivce Jiřího Kajínka zdraví Katka z Brna.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde