Včera jsem tady napsal vzkaz pro Kajínka....

........a dneska tady už není!!!! To znamená že ho někdo smazal. Proč????

Tady aspon vidíte jak jste všichni uplně zaslepený a vymaštěný!!!!! Píšete tady samý kraviny o tom jak je Kajínek dokonalej člověk a že mu všichni fandíte. Vždyť je to normální hajzl, chtěl bych vidět vaše ksichty, kdyby vám vykrad byt, nebo vás někde třeba přepadl....... Vy si myslíte že člověk dostane doživotí jen tak pro nic za nic?!!!!!! Proberte se!!!

Takže to píšu znova: MĚLI BY TĚ POPRAVIT!!!!!!!!...


Komentáře

[ 511c1*** / nek

allka

Naše stránky jsou určené na podporu Jiřího Kajínka. Svůj názor sem může v podstatě napsat kdokoli, pokud se vyjadřuje bez vulgarismů a jeho příspěvek není v rozporu se zákonem.

Rozhodně nemáme v úmyslu tady zavádět cenzuru.nazor

[ 5102ca*** / allka

jsi ubohý vymažte to

[ 5102ca*** / allka

jsi ty normální víš o tom všem jako všichni tak proč Kájínka takhle odsuzuješ

[ 58646*** / shrek88

jj

[ c371a60e / Anonymous

Jen poznámka : Už jste viděli, aby si kapři vypustili vlastní rybník?

[ 58646*** / shrek88

[quote:42e5e2d6dc="Anonymous"]justici by to stálo spoustu peněz, ostudy když to řeknu polopatě a odhalení nekalých praktik. Podle mého názoru si svoje už odseděl za ty krádeže a podvody co prováděl ,ale vrahem není,to by na sebe neupozorňoval útěkem a celou tou kauzou.Představte si všichni tu hrůzu,kdyby se prokázalo,že vrahem není. A právě proto se to nemůže už dnes vyšetřit. Je pozdě a on je oběť.Jinak to nevidím a je mi to líto.[/quote:42e5e2d6dc]Takhle nějak vypadají provokatéři(pan zdrapanec).Určitě vlastní rudou knížku,nebo je v policejních složkách někde v teploučku a střádá si roky na výslužku.pane zdrápanec:vy jste ...strelec

[ 55874*** / Anonymous

justici by to stálo spoustu peněz, ostudy když to řeknu polopatě a odhalení nekalých praktik. Podle mého názoru si svoje už odseděl za ty krádeže a podvody co prováděl ,ale vrahem není,to by na sebe neupozorňoval útěkem a celou tou kauzou.Představte si všichni tu hrůzu,kdyby se prokázalo,že vrahem není. A právě proto se to nemůže už dnes vyšetřit. Je pozdě a on je oběť.Jinak to nevidím a je mi to líto.

[ 55874*** / Anonymous

nemůže být odhalená pravda.

[ c371bd*** / Hana

Nechápu co zde pohledáváte pane ZDRAPANEC.

Smajliku vymašte ho!!!

[ 511f2e7e / Anonymous

...jako ja s uvodním názorem částečně souhlasím, ALE kde je v zakoně napsáno, že zloděj ma jít na doživotí....tedy nejde o to, zda má byt lup potrestán, ale o to aby byl potrestán adekvátně. Jest-liže Kajinek je vrah pak tam má sedět, ale je tu řada důkazu které tuto vyrzi minimálně narušují, tak proč se jími nezavývat..............no a proč ? Viděl bych to na dva důvody, soudce a státní zastupce je zastrašován případně navíc uplacen a druhá věc, dokážete si představit kdyby se ukázalo, že kajínek je nevinen, jaká by to byla rána pro justici a co vše by se mohlo tímto rozběhnout....a jak by byla otřesena opět důvěryhodnost policie - několik let trvá než "dorazí" spravedlnost. Plzeňská justice a policie jedno jsou a je to opravdu nebezpečný geng !!! Řešením je aby tuhle kauzu dostal zcela jiný krajský soud - nepodjaty !

[ 54f25e7b / Anonymous

No ja mam tez za to ze pan Kajinek je neviny!pac kdyby byl viny tak je samozrejme ze jak ho zatkly tenkrat na tom lochotine tak by vedle neho nasly tu zenskou mrtvou aby ho neudala!!!proto ze jak znamo pravy vrazi nenechavaji svedky ze?tot za prve a za druhe jsem slysel ze jedna znama,i kdyz to zni mozna divne,ale povidala ze zna pokosovo rodinu a ze pokodsovo matka povidala jednou ze se ji pokos sveril ze kdyby mluvil tak je po nem a kdyz by mlcel tak taky!!proc asi..proto ze v tom jede policie a ne kajinek!!!ze pry ho nechtel potopt ale kdo by chtel zemrit ze???no nic,jen doufam ze se to vcas objasni a ze nestravi jiri kajinek duchod v cele!!

[ 55469c2d / Anonymous

Vzhledem k tomu, že sem může psát vlastně kdokoliv, tak bych se nedivil, kdyby "inteligentní" pan Zdrápanec patřil do řady šmejdů,který mají co dočinění v případu Kajínek,protože takový názor může mít opravdu jen duševně(a asi nejen duševně) impotentní paskvil. Věřím,že díky p.Boučkovi a jeho prokázané soucovské profesionalitě se konečně zainteresují lidé,kteří nejsou na výplatnici plzeňské policie (mafie) a spravedlnosti bude učiněno zadost!

[ 51132*** / Anonymous

Re: Včera jsem tady napsal vzkaz pro Kajínka....

[quote:e0cb17cd09="zdrápanec"]........a dneska tady už není!!!! To znamená že ho někdo smazal. Proč????Tady aspon vidíte jak jste všichni uplně zaslepený a vymaštěný!!!!! Píšete tady samý kraviny o tom jak je Kajínek dokonalej člověk a že mu všichni fandíte. Vždyť je to normální hajzl, chtěl bych vidět vaše ksichty, kdyby vám vykrad byt, nebo vás někde třeba přepadl....... Vy si myslíte že člověk dostane doživotí jen tak pro nic za nic?!!!!!! Proberte se!!!Takže to píšu znova: MĚLI BY TĚ POPRAVIT!!!!!!!![/quote:e0cb17cd09]Máš jistě nezpochybnitelné důkazy , že? V době kdy se to stalo byly staré garnitury pořád na svých místech , bývalí tajní apod, samozřejmě i se svými kontakty. Takže si mohlo stát , že Jiří je fakt oběť a současná situace napovídá , že nikdo nemá zájem případ otevřít. Proč asi?

[ d94da*** / Anonymous

Pan zdrápanec možná vědomě nikdy nic nikomu neukradl a zcela věří ve spravedlnost nastavenou dle potřeby ......udržet ve společnosti důvěru ke státním orgánům i za takovou cenu jakou je trest doživotního odnětí svobody u člověka, který si to může odpykat bez vlastní viny a já jen pevně doufám, že patří k té omezenější menšině v naší společnosti, která by si takovými drápanci přála trestat smrtí na základě spousty drápanců

[ c32f3*** / Anonymous

Ani nemá smysl se vůbec zabývat "lidmi", kteří volají po popravě. Ona se jim totiž líbí každá cizí smrt, pokud se netýká jich samotných nebo jejich blízkých. A je známo z historie, že popravám byli tito "lidi" přítomni v hojném počtu. Nikdo z normálních lidí nesouhlasí s krádežemi nebo přepadením. Ale nelze ani předpokládat, že se přirozená inteligence sklízí na plantážích nebo kupuje v supermarketu. A tak hold bude planeta nosit i tyto hloupoučké pohybující se bytosti zvládající základní úkony jako je kakání, krmení, dýchání a spaní.

[ 55a01*** / Anonymous

to snad není pravda jak jseou někteří lidé zlí, zdrápanec copak,léčíš si zde své mindráky????

[ 53d05bea / Anonymous

smrt sviním !

[ 53d05bea / Anonymous

Kua zdrápanec má vážně pravdu, těm co třeba jen něco ukradnou by se měli sekat ruce!

[ a0da2*** / smajlik

Vážený pane [schild=1 fontcolor=FF0000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]zdrápanec[/schild] (IP: 62.77.119.62 ns.hi-net.cz)Toto jsou stránky na podporu Jiřího Kajínka. Pokud Váš "pozdrav" bude podán ve slušné formě, nic nebude bránit poslání i takového "vzkazu".

Vyhrazuji si právo na cenzuru sprostých slov a urážek, jelikož jsem k tomuto, jako provozovatel fóra vázán zákonem.obrázek

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde