Vzkaz pro Jirku

[Zdenka]

:D Ahoj Jirko,jsem ráda,že se ti obnoví tvůj další pokus o svobodu.Ale mám hrozné obavy,že je to zase v Plzni.Nemám důvěru a mám také strach,že se to zase nepodaří.Proč ten soud není vPraze,kde zrušili ten výrok toho slavného soudce z Plzně.Doufám hlavně za tebe,že to tentokrát už vyjde a že si ten soudce vezme příklad z toho minulého přelíčení.Držím ti pěsti,ty totiž znamenají štěstí.A pamatuj si,že v tom nejsi sám.Je hodně lidí,kteří ti věří a mezi nima jsem i já.Tak pa.

Odpověd Jiřího Kaj...


Komentáře

[ 213.151.77.*** / Julie Kladno /

Věřím Ti !

Zdravím Vás pane Jíří,já osobně si myslím,že jste ve vězení strávil zbytečně už tolik let,protože vše nasvědčuje tomu,že jste nevinný.Jsem si jistá,protože jsem si přečetla knihu o Vás a viděla jsem i film ,takže doufám a přeji Vám,atˇ máte tento rok štěstí a pustí Vás.Pravda se musí ukázat ! Julie

[ 3e2844e*** / nek

Zdeni, tvůj vzkaz posílám Jirkovi.

[ c2d4bdf*** / Anonymous

Takže teď musíme doufat,že to dobře dopadne.Mějte se také hezky a brzy na shledanou.Odpověd Jiřího Kajínka na Váš vzkaz:obrázekPřes veškerou nedůvěru v plzeňský soud doufáme, ale měli bychom být připraveni na cokoli. V Plzni jsou totiž schopni skutečně všeho, jak už nám předvedli.

[ 3e2844e*** / nek

Ahoj Zdeni,

stejně jako ty, ani já nemám důvěru v plzeňský soud, protože je "moc v centru dění", nepovažuju ho za schopného nezávisle rozhodovat. Jenže takhle skvělé máme u nás zákony. Plzeňský krajský soud rozhodl o odsouzení JK na doživotí, tudíž všechna další jednání o tomto případu, kromě stížností, musejí probíhat u tohoto soudu. Proto sem musela být poslána žádost o povolení obnovy soudního procesu a tento soud také dle očekávání obnovu zamítl. K Vrchnímu soudu do Prahy byla poslána stížnost na toto rozhodnutí a VS shledal, že nebylo vše v pořádku, proto dal stížnosti za pravdu a o obnově procesu se bude znovu jednat. Bohužel, jak už víš, opět u Krajského soudu v Plzni. Aby mohlo jednání probíhat u jiného soudu, musela by být prokázána plzeňskému soudu nesporná podjatost. Takže jak to dopadne teď? Doufejme, že zvítězí spravedlnost. Měj se hezky.Odpověd Jiřího Kajínka na Váš vzkaz:obrázekSpravedlnost by už mohla zvítězit, ale bez toho zázraku to asi nepůjde!

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde