vzkaz

Milý Jirko,
velmi dlouho pozorně sleduji Váš příběh.Jsem zděšena tím, co je v našem státě možné!!! Moc jsem Vám fandila a věřila, že konečně dojde k obnově procesu.A zase nic.Umím si představit, jak depresivní to celé musí být pro Vás.Ale věřím, že Vašemu obhájci se podaří pohnout nebem, zemí a docílí konečně spravedlnosti.Moc ráda bych Vám pomohla, ale nevím jak.Pokud byste něco potřeboval,dejte vědět.
Přeji Vám hodně sil a hlavně hlavu vzhůru! Spravedlnost musí vyhrát!

Dagmar

Odesláno
...


Komentáře

[ 109.230.33.*** / Andrea36 /

Milý Jirko stále myslím na Vás a modlím jse , aby ste už konečne byl na svobodeExclamation Exclamation Exclamation Budu vždycky stát vedle tebe a verit tvou nevinuExclamation Exclamation Exclamation Drž jse Jirko prosim! Mám Vás ráda*92*

[ 89.102.131.*** / ellaa /

Je strašná bezmoc když s tím nic nemohu udělat :-( . Vy jste to prostě neudělal ! Nejratši bych za vámi přijela a vysvobodila !

[ 3e2844e*** / nek

Jiří, váš vzkaz posílám panu Kajínkovi.

[ c2e4a*** / Anonymous

milý pane kajínku je strašné jak vás odsoudili neprávem věřím vám a přeji vám řádnou omluvu a spravedlivy proces váš fanda jiří z č.bOdpověd Jiřího Kajínka na Váš vzkaz:obrázekO spravedlivém procesu se prozatím mluvit nedalo. Pokud bychom se ho dočkali, tak bychom měli uspět. Děkuji Vám za Vaše přání.

[ 3e2844e*** / nek

AN

Tvůj vzkaz byl Jiřímu Kajínkovi předán. Velmi si váží Tvojí podpory a snahy povzbudit ho, z celého srdce Ti děkuje. Čekala jsi pár slov přímo od něho, ale v současné době na vzkazy neodpovídá. Přesto mu je budeme dál posílat. Pomáhají mu najít v sobě dostatek síly přežít. Měj se krásně.

[ c2e4955f / Anonymous

Milý Jirko, zdravím Tě a jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří Tě podporují. Patřím mezi ně a i touto formou Ti chci říct nevzdávej se, bojuj jako doposud, neztrácej víru ani humor.Budu Ti pomáhat a stát při Tobě. Pravda musí vyjít najevo. Kéž by to bylo brzy!Usmívám se na Tebe.Ahoj.AN

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde