Jiří Kajínek byl nečekaně převezen z Mírova do Valdic

[Smajlík]


Komentáře

[ 89.177.137.*** / Katka Brno /

Věznice Valdice očima Ivana Jonáka

Já do Valdic přišel jako naprosto zdravý člověk. Pouze zdejší strava, voda a šikana dozorců spolu s trvale přeplněnou celou způsobily, že mám tlak i 270/130, cukrovku a prodělal jsem i mozkovou mrtvici a vrchol toho je, že zločinní lékaři zde mi mozkovou mrtvici ani nezaznamenali do lékařské karty, léčí mě zcela nedostatečně a pokouší se mě zabít. Vytvářením podmínek zcela neslučitelných se životem nemocného člověka. To není paranoia, ale tvrdá skutečnost. A nejsem sám, koho zde již zabili úspěšně a poškodili mu těžce zdraví. Jako známý případ uvádím faráře Toufara, známého z třiceti případů majora Zemana jako čihošťský zázrak, kdy se hýbal křížek v kostele, jak asi víte, toho takto zabili ve Valdicích.
Další známou osobou zavražděnou takto dozorci ve Valdicích byl léčitel Erban, jistě jste o jeho kauze slyšeli, byla hodně prezentována v médiích. Zabili ho zde stejným způsobem pomocí zneužití vysokého tlaku, dokonce se mi tím dozorci několikrát chlubili, že mě nechají chcípnout jako Erbana, kdy mu úmyslně nepřivolali lékařskou pomoc a koukali se, jak umírá.
Toto dělají tak, že zcela znemožní vězni pohyb šikanou. Já měl od lékaře nařízeny dvě vycházky a co nejvíce pohybu. Na takzvaném velkém dvoře jsem dokonce běhal, neboť to tam lze, je tam dost místa. Zločinec v uniformě Karel Helbrich mi a například i Rudolfu Štikovi, odcizil při předstírané kontrole povolení od lékaře na tuto vycházku. Další zločinec stylizovaný do role hlavního pedagoga Stindl, který pro tuto funkci údajně nemá ani vzdělání, rozhodl, že prý nemocní mají vykonávat vycházku na vycházkovém dvoře vybudovaném pro Jiřího Kajínka, tzv. klec, kam musí kázeňské tresty, a není WC a i pohyb není možný, neboť dvorek bez slunce má rozměry asi 8x5 metrů a smrdí tam kanál, který je tam umístěný. Jelikož na tlak beru léky, tzv. diuretika, musím často močit a dvě hodiny bez močení prostě nevydržím. Ani nonstop chodit, neboť tam nebyla v té době ani lavička, na takové vycházky jsem prostě přestal chodit.
Stěžoval jsem si na tento postup na tzv. Odbor Generální inspekce na ministerstvu spravedlnosti, tzv. OGI, který řídí bývalý bachař ze zrušeného kriminálu Mladá Boleslav, asi bratr Brouka Pytlíka, taky brouk dle jména, Kovařík. Vysmáli se mi, a prý nemám pravdu. Stěžovat si ústavnímu psovi by mělo stejný výsledek.
Tento stav trval několik let, kdy mi nedostatek pohybu způsobil tlak 270 až na 130 a cukrovku, nyní mám 16,5 hladinu cukru.
Jak jsem již uvedl, v nemocnici na Pankráci, kam mě kvůli tomuto tlaku odvezli, jsem zkolaboval a v podstatě již zemřel, ale díky blízkosti mnoha doktorů jsem přežil, neboť mne oživili. Lékaři tam zjistili, že toto bylo způsobeno párou a horkou vodou v koupelně a nařídili mi individuální koupání, větrání při koupání a vodu pouze 40 ºC teplou. Toto nějakou dobu respektovaly i Valdice
Pouze ale do té doby nežli přeházeli funkce ve vedení věznice a udělali tzv. „vedoucím ostrahy“ bývalého vedoucího pracovišť soudruha Němce, který dle toho, co vyvádí, má duševní kapacitu kocoura, kterému byl odebrán mozek.
Proslavil se svým usnesením, kde rozhodl, že vězeň může mít pouze dvoje trenýrky, a kde měl dvě hrubé chyby. Po trenýrkách se Němec vrhl na povolení lékařů, neboť jeho manželka pracuje v roli sestry, tak usoudil, že tomuto rozumí lépe než lékaři, a zakázal všechna povolení lékařů a lékařům zakázal povolení vydávat! Dozorcům nařídil, aby tato povolení ut supra „kontrolovali“ po lékařích každý týden! A kradli. Mně při kontrolách ukradli již 4 povolení, jejichž vydání přes komisi trvá měsíc.
Individuální koupání všem nemocným s hypertenzí i mně Němec zrušil. Zde na koupelně jakýsi idiot zrušil ovládání vody zvlášť u každé sprchy a teplota vody se nastavuje pro všechny sprchy současně a toto se zamyká! Visacím zámkem! Pro srovnání, na Pankráci má každá sprcha pákové ovládání zvlášť. Dříve, před Němcovou tyranií, se nemocní hypertenzí koupali zvlášť a vodu si nechali nastavit na 40 ºC. Otevřeli si okna a mohli se koupat, jak náš zdravotní stav vyžaduje.
Nyní naženou do sprchy celý oddíl, asi třicet čtyřicet osob na osm sprch, nastaví vařící vodu − i 60 ºC! A tito i zabední okna při koupání, pro lidi s vysokým tlakem je to smrtící kombinace! A koupelna i ovládání vody se uzamkne a není tam „bonzák“ − nouzové tlačítko, takže v případě zkolabování v důsledku těchto podmínek prostě člověk v důsledku nemožnosti přivolání dozorce a lékaře musí zákonitě zemřít.
Při každém koupání dozorce dělá problémy, nepouští na individuální koupání, neboť ví, že zločinec Němec ho zakázal, doktor ho má v kartě od komise, ale povolení mu, blbec Němec, zakázal vydat! A dozorce tvrdí, že doporučení lékaře v kartě ho NEZAJÍMÁ.
Tak toto jsou Valdice současnosti. Pouze takový stát, kde se nic neskrývá, je spravedlivý. Proto jsem toto napsal, milí čtenáři, a to je jen malá část svinstev ve Valdicích. Takto lze legálně zabíjet lidi využitím znalostí o nemocech, v koncentračním lágru. Valdice v roce 2007.

Ivan Jonák http://www.odsouzeni.estranky.cz/cla

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde