Poděkování příznivcům Jiřího Kajínka

[Smajlík]Poděkování všem příznivcům Jiřího Kajínka. Poprosil bych i v pokračování naplánované akce. Rád bych dokončením našeho projektu poděkoval panu prezidentovi za udělení milosti Jiřímu Kajínkovi. Pokud se někdo rozhodne spolupracovat na našem projektu, tak instrukce nalezne pod čarou tohoto příspěvku. Kdo mi podpisy zaslal, tomu velice děkuji a nesmírně si toho vážím.
______________________________________________________________________________________

Vážení přátelé a příznivci Jiřího Kajínka. Nedávno pan prezident Miloš Zeman připustil, že uvažuje o možné milosti pro Jiřího Kajínka. Rozhodl jsem se, nasbírat minimálně 10.000 podpisů pod Petici za jeho opětovnou kandidaturu na post prezidenta České republiky a s touto Peticí osobně navštívit Pražský hrad. Podpisy předat a oficiálně požádat o milost pro Jiřího Kajínka. Nejen za sebe, ale za všechny podepsané, kteří podporují možné rozhodnutí pana prezidenta, udělit milost Jiřímu Kajínkovi. Zde ve skupině je nás přes 8500 lidí. Pokud 1000 lidí přinese 10 podpisů, máme splněno druhý den. Babička, bratr, dědeček, kamarád, maminka, tatínek. Všichni, kdo podpoří svým podpisem Miloše Zemana, tak mi dají možnost co nejdříve a ve vší vážnosti navštívit Pražský hrad. Prosím, abyste mě v tomto projektu podpořili. Podpisový arch dodám v PDF k tisku, případně natisknu a zašlu poštou. Je důležité, originály podpisových archů směrovat zpět ke mně, na moji poštovní adresu. Vše prosím řešte bud přes zprávy na FB, případně SMS na číslo 777 760 235, email info@jirikajinek.cz. Aby měla tato akce smysl, musí být velice rychlá. Pokud jste do této chvíle měli pocit, že máte chuť pro Jiřího Kajínka něco udělat, nastal Váš čas. Jdete do toho se mnou?


Proč to dělám?


1) Chci co nejrychleji nasbírat 10.000 podpisů a nejdéle do konce května je předat osobně do rukou prezidenta Miloše Zemana. Zároveň požádám oficiálně o milost pro Jiřího Kajínka. Žádat budu za sebe, Jiřího Kajínka, ale i za Vás, kdo mě v této akci podpoří. Znovu zdůrazňuji, že při této akci je potřeba rychlost. Tím, že poneseme podpisy na Pražský hrad jako první, budeme vidět, bude o nás slyšet.


2) Je to gesto z naší strany – podporovatelů Jiřího Kajínka. Pan prezident dal Jiřímu Kajínkovi reálnou šanci na milost, my mu jako projev dobré vůle dáme šanci znovu kandidovat na prezidenta ČR. Stejně tak můžete svým podpisem podpořit i další kandidáty. Toto není volba prezidenta a u voleb se můžete svobodně rozhodnout koho chcete volit. Je to pouze podpora kandidatury. Váš podpis v petici je primárně podpora myšlenky Miloše Zemana udělit milost Jiřímu Kajínkovi. To Vám slibuji, s tímto na Pražský hrad půjdu a takto budu podpisy prezentovat při předání.


3) Podpis na petici nezaručuje to, že pan prezident udělí Jiřímu Kajínkovi milost. Věřím ale, že pokud ucítí podporu ze strany veřejného mínění vůči své myšlence, bude jeho rozhodování snadnější. Osobně si myslím, že pan prezident Miloš Zeman milost udělí bez ohledu na názory ostatních. Svůj kladný postoj k osobě Jiřího Kajínka prezentuje dlouhodobě. Nedávno se kladně k udělení milosti vyjádřil i předseda Ústavního soudu JUDr. Pavel Rychetský.


4) Váš podpis je v této době pro Jiřího Kajínka velice důležitý. S ohledem na léta, která rychle utíkají se podobná šance nemusí naskytnout. Dejme stranou hrdost, případně osobní blok a podpořme hlasem Jiřího Kajínka. Ten člověk si to po těch letech zaslouží.


„K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama. „


Lukáš Charvát – www.jirikajinek.cz


PS: kdo je z Třebíče a chce Jiřího Kajínka podpořit, ať mi napíše a pro podpis se zastavím :-).


Odkaz na arch: /petice_ZEMAN_ZNOVU.pdf


Originály poslat na adresu:


Lukáš Charvát
Čajkovského 535/5
Třebíč
674 01Komentáře

-- žádné příspěvky dosud nebyly vloženy --

Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde