Dopis z Plzně

[smajlik]
Dopis z Plzně
Ing. Jan Roub, 13.11.08

Vláda České republiky
k rukám předsedy vlády ČR
M. Topolánka
na vědomí :
ostatním všem členům vlády
veřejnosti, médiím, poslancům


V Plzni dne 13.11.2008

Věc : Totální nefunkčnost resortu justice - Výzva k uspořádání do funkčnosti.

I. Skutečnosti prokazující absolutní meziresortní zkorumpovanost veřejné moci v ČR fungujícího na principu mafiánského klanu jsou i veřejnosti velmi dobře známé, např. kauzy :
- bratranci Barešové - politická vražda V. Bareše za údajné zastřelení řidiče autobusu,
- Jiří Kajínek - doživotí za údajnou nájemnou vraždu, na kterou si jej však nikdo nenajal,
- Ing. Jan Roub - 10 měsíců vězení za údajný útok na státní orgán popsaným papírem,
- Ing. Jiří Fiala - 2 měsíce vězení za údajný únos syna, ve skutečnosti 2 h zpoždění v předání,
atd., atd., atd..II. Zde uvedené příklady mají společné :
- skutky, uvedené v obžalobách, se zjevně nikdy nestaly
- vždy šlo v trestním řízení o totožnou metodiku : požadované "důkazy" byly státními orgány /tedy policií, vyšetřovateli a státním zastupitelstvím/ synteticky vyrobeny tak, jak "bylo třeba", dozorující úředníci státních zastupitelství potvrzovali či nařizovali či schvalovali veškeré falšování skutečností tak, aby trestní řízení bylo vedeno v zájmu soukromých osob, které zde uvedená trestní řízení zákulisně vyvolali či nařídili a na výsledku mají osobní zájem.


V kauze pana Jiřího Kajínka dokonce nikomu ze soudců nevadilo a stále nevadí, ani novinářům, že přímo na jednom listu v odsuzujícím rozsudku na doživotí za nájemnou vraždu je m. j. uvedeno, že najímatel je zproštěn obžaloby, protože si nikoho na vraždy nenajal (!).
Já jsem osobně 3 x veřejně vyzval /marně/ min. sprav. J. Pospíšila aby zveřejnil jména lumpů, kteří zinscenovali a v zákulisí řídili manipulace StBáka Václava Kuželíka v mé kauze.


Neobdržel jsem nic - žádná jména, ani žádné odškodnění ani po 10 letech od uvěznění.
Vydávání lživých rozsudků zkorumpovanými soudci viz : http://www.spjcr.webz.cz/III. Uvedené nezpochybnitelné příklady prokazují, že klíčem ke svévolnému trestnímu řízení je resort tzv. státního zastupitelství, neb tento orgán je jediný oprávněný podávat obžaloby.
Uvádím "tzv. st. zast." proto, že tento útvar veřejné moci byl vytvořen v r.1948 pro perzekuci občanů pod veřejně nabubřele velkopanským názvem "pěst dělnické třídy", kdy se zde kromě názvu nezměnilo vůbec nic, zejména personálně. Více : http://mujweb.cz/www/roub/index.htm
Proto je zde zkorumpovanost nejmarkantnější, kdy tito povedení totální zkorumpovanci ve výše uvedených kauzách páchají tr. čin zneužití pravomocí, poškozování cizích práv a souv. v momentě, když vezmou pero do ruky či učiní jakýkoli úkon v souvislosti s výkonem funkce.
De facto tedy páchají trestnou činnost již příchodem do zaměstnání.IV. Výzva k uspořádání resortu justice do stavu jeho funkčnosti :
Vážený pane premiére a členové vlády ČR, veřejně vám sdělujeme, že se nadále nenecháme účelově lživě obviňovat z neexistující trestné činnosti, nenecháme se svévolně zavírat ani do věznic, ani do blázinců, ani nikam jinam. Pokud nejste schopni mafiánskou strukturu veřejné moci v ČR uspořádat do stavu funkčnosti standardní středoevropské justice demokratického právního státu, odstupte ze svých funkcí a tím umožněte schopným nastolit v ČR panství práva. Jinak nezbude než si zjednat pořádek, spravedlnost a právo vlastními občanskými prostředky.

Ujišťujeme vás, že si pořádek zjednáme.

Za justicí perzekuované občany
Ing. Jan Roub, předseda SOPO2RF,
Barrandova 16, Plzeň 26, 326 00
Copyright © 2004 K213.CZ
Vytištěno 18.01.09 - 07:51