TV Barrandov zveřejnila schéma

[nek]

TV Barrandov zveřejnila schémaAutor: Strategie.cz (Strategie.cz)
27.11.2008 17:03:02

Programové schéma digitální TV Barrandov, která spustí vysílání 11. ledna, představilo vedení televize.

Jan Saudek bude mít v TV Barrandov vlastní talk show, v níž diváci uvidí, jak vyzpovídal zpěvačku Báru Basikovou, režiséra Jana Hřebejka či zpěváka skupiny Kabát Josefa Vojtka. Zuzana Bubílková se na obrazovku vrací s politickou satirou. Pořad bude mít název Politická Bubu show aneb Konečně bez cenzury.

Ivan Mládek pak společně se svými kolegy z Banjo Bandu bude hlavním hrdinou komediálního seriálu ze "života pokleslé aristokratické rodiny" Cyranův ostrov.

K dalším pořadům TV Barrandov patří původní seriál Profesionálové s Alexejem Pyškem či Josefem Poláškem nebo satirický pořad Koko TV, v níž se objeví Lumír Tuček či Miloš Knor známí ze série televize HBO Na stojáka. Na programu bude i soudní show Suďte s Johnem Bokem a advokátkou Klárou Slámovou, která obhajovala například Jiřího Kajínka.

Kromě vlastní tvorby TV Barrandov nabídne i zahraniční filmy, pořady pro děti, dokumenty či vlastní zpravodajský pořad 90 minut. Zpravodajství ale podle šéfa programu Přemysla Svory není prioritou televize, bude se však snažit divákům "srozumitelnou formou" říct, co se ten den stalo.


zdroj: www.kurzy.cz