TV Barrandov zveřejnila schéma

[nek]

TV Barrandov zveřejnila schéma

Autor: Strategie.cz (Strategie.cz)
27.11.2008 17:03:02

Programové schéma digitální TV Barrandov, která spustí vysílání 11. ledna, představilo vedení televize.

Jan Saudek bude mít v TV Barrandov vlastní talk show, v níž diváci uvidí, jak vyzpovídal zpěvačku Báru Basikovou, režiséra Jana Hřebejka či zpěváka skupiny Kabát Josefa Vojtka. Zuzana Bubílková se na obrazovku vrací s politickou satirou. Pořad bude mít název Politická Bubu show aneb Konečně bez cen...


Komentáře

[ 511c1*** / nek

TV Barrandov s tváří Saudka a Mládka28. 11. 2008 00:00, HN.IHNED.CZNová komerční digitální stanice, za níž stojí ocelář Chrenek, včera představila programové schéma. Vysílat začne 11. ledna.Programová nabídka českého televizního trhu se rozrůstá. Poté, co v červnu zahájila digitální vysílání zpravodajsko-publicistická stanice Z1, míří teď k divákům "digitálního multiplexu" i původní zábavní tvorba značky TV Barrandov.Nová komerční plnoformátová digitální stanice, za níž stojí ocelářský magnát Tomáš Chrenek a další investoři, zahájí vysílání 11. ledna příštího roku v symbolickém čase 11 hodin a jedna minuta dopoledne. Sledovat stanici bude možné nejen přes zemské digitální TV vysílání DVB-T, ale také přes satelitní a kabelové poskytovatele v čele s UPC nebo prostřednictvím internetu.

Forman, Jasný, BubílkováProgramové schéma odkrylo vedení TV Barrandov včera. Základ programu tvoří vlastní tvorba, jíž chce TV Barrandov "konkurovat Nově a Primě v jejích slabých místech". Do nabídky je připraveno i pět set českých i zahraničních filmů: během prvních týdnů vysílání chce TV Barrandov lákat na osvědčenou českou klasiku jako Všichni dobří rodáci nebo Lásky jedné plavovlásky, jíž věnuje tematický cyklus "české filmové pátky".Je zřejmé, že největší diváckou pozornost k Barrandovu přitáhnou slavné tváře s vlastními pořady. "Jsou to osobnosti známé z komerčních televizí. Mezi ně bychom chtěli postupně vnášet herecké a bavičské talenty, kterých je relativně málo, my je chceme učit a školit," vysvětlil ředitel programu TV Barrandov Přemysl Svora.Nejvýraznější je prozatím Jan Saudek, který na obrazovku TV Barrandov každé pondělí v hlavním vysílacím čase v rámci své talk show přivede trojici hostů podle vlastního výběru. "Pořad, na kterém se autorsky podílí i fotografova partnerka, publicistka Pavla Hodková, jsme začali natáčet 3. listopadu. Saudek zatím do své talk show pozval Báru Basikovou, Jana Hřebejka či kreslíře Štěpána Mareše," přiblížil obsah prvních dílů šéf marketingu TV Barrandov Janis Sidovský. První série talk show má mít podle Sidovského třináct čtyřicetiminutových dílů.Po České televizi a Nově se pod logem TV Barrandov na obrazovku vrací i moderátorka Zuzana Bubílková. Programové vedení se diváky pokusí nalákat už názvem jejího pořadu: Politická Bubu show aneb Konečně bez cenzury se jinak obsahově příliš neliší od toho, co Bubílková předváděla na jiných televizích - opět půjde o politickou satiru. Páteční show má "s ironií a nadsázkou nastavit nekompromisní zrcadlo českým politikům".

Kajínkova právnička v akciSvérázné angažmá získal v TV Barrandov i hudebník, textař a "humorista" Ivan Mládek. Zpěvák, který blahé paměti těšil mainstreamové publikum Novy estrádní veselicí Čundr-Country-Show, dostane na Barrandově prostor s vlastním seriálem. Cyranův ostrov coby sitcom "ze života pokleslé aristokratické rodiny", která v restituci získá tvrz, opět stojí na komediálním triu Mládek - Milan Pitkin - Ivo Pešák. Naopak neokoukaný "soubor bavičů" nabídne show Suďte je. Reálnými soudními kauzami, v nichž "o verdiktu" rozhodne divácká porota, provede advokátka Klára Slámová, která zastupovala mimo jiné Jiřího Kajínka, nebo aktivista John Bok.TV Barrandov startuje teprve jako druhá nová televize z šestice digitálních stanic, které získaly licenci. Vedle Z1 je další zavedenou značkou hudební Óčko, které je už léta dostupné na kabelech a satelitu. Ve hře zůstává ještě Febio TV Fero Feniče a regionální RTA a TV Pohoda, o nichž však zatím není v televizní branži příliš slyšet.

POŘADY NOVÉ TV- Talk show Jana Saudka

Otevřené rozhovory známého fotografa s hosty podle jeho výběru- Suďte je

Soudní show rozebírající skutečné kauzy s Klárou Slámovou a Johnem Bokem- Cyranův ostrov

Sitcom Ivana Mládka, Ivo Pešáka a Milana Pitkina o "pokleslé aristokratické rodině"- Politická Bubu show aneb Konečně bez cenzury

Satirický pořad Zuzany Bubílkové glosující aktuální politické události a výroky- Profesionálové

Seriál o policejní služebně s Alexejem Pyškem v hlavní roli- Koko TV

(série satirických skečů a humorných scének fiktivní nezávislé televize vychází z aktuálního dění)- Ukaž se!!!

Zábavný pořad, v němž diváci soutěží se svými videy z portálu Youtube.com.- Profil(m)

Profily současné amatérské, studentské a nezávislé filmové tvorby a začínajících tvůrců.- 90 Minut

Zpravodajské pásmo, v němž aktuální dění komentují moderátoři a jejich hosté.

autorka: Irena Zemanová

Hospodářské noviny

zdroj: mam.ihned.cz

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde