Vandalové a peníze střeží vstup do Senátu

[nek]

Vandalové a peníze střeží vstup do Senátu
Zdeněk Jemelík
Monday, 13 October 2008

Obyvatelům pražského volebního obvodu č.21 (Praha 5, Praha 13, Řeporyje, Slivenec, Zličín) se může v těchto dnech naskytnout pohled na dva na pohled zvláštní muže, kteří objíždějí obvod v dodávce, polepené volebními plakáty senátního kandidáta Johna Boka, vylepují plakáty a roznášejí letáčky. Nejsou to bezdomovci, jak by se dalo soudit podle jejich zevnějšku. Muž s vlajícím bílým plnovousem a čelenkou je řidič ...


Komentáře

[ d975d99a / Mila

John Bok je předsedou spolku Šalamoun,jeho webové stránky a aktivita hovoří za vše.Často je poslední nadějí odsouzených,na kterých se podepsala justice nespravedlivým rozsudkem.Tito lidé jsou vděčni za každou pomoc,kterou jim předseda J.Bok poskytne a spolek Šalamoun pod jeho vedením se zabývá i případy,které jsou prakticky beznadějné.Osobně dochází na soudní líčení,čímž se přesvědčuje jak soudí česká justice a jakých nepravostí se dopouští.

Samozřejmě,John Bok velmi vadí některým aktérům zločinnosti,vadí i soudcům /však oni vědí proč/,poukazuje na jejich nezákonné jednání a snaží se pomoci lidem,kteří se dostanou do spárů justice a nevědí kudy kam.

Velmi bych přála tomuto vzácnému člověku,aby uspěl v senátních volbách,který svou činností dokazuje,že mu není lhostejný osud jiných lidí,kteří jsou v zoufalé situaci. Dodává jim naději,že přece jen musí zvítězit dobro a snaží se se svými spolupracovníky udělat pro jejich záchranu vše v mezích svých možností.

Byl by to zatím jediný politik o kterém vím,že nejde do politiky za účelem vlastního prospěchu jako velká většina,kteří se do politiky derou jen za vidinou moci a vlastního finančního obohacení.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde