Zlomové svědectví:Langer musel vědět, že dělá pro mafii

[nek]

Zlomové svědectví:Langer musel vědět, že dělá pro mafii


17:40 | 23. 3. 2010
Sabina Slonková, Jan Němec

Praha - Občanští demokraté mají kromě výroků svého šéfa Mirka Topolánka další problém.

Druhý muž ODS a někdejší ministr vnitra Ivan Langer podle svědectví bývalého elitního detektiva v minulosti skutečně pomáhal zločinecké organizaci zavražděného bosse Františka Mrázka.

Expolicista Karel Tichý nadto tvrdí, že Langer musel vědět, komu jde ve skutečnosti na ruku.

Tichý, který l...


Komentáře

[ d975da7f / Mila

Bývalému detektivovi K.Tichému věřím. Tento vysoce postavený policista se zachoval velmi statečně,když se rozhodl poodhalit tajemství kolem Mrázkových aktivit a taky pojmenovat ty,kteří jsou doposud ve vysoké politice,např. zmíněný pan Langer,který rozhodně není bez viny. Přece jen se něco začíná hýbat,ono se to utajit nepodaří a doufám,že dojde i na potrestání všech zůčastněných kolem Mrázka a též kolem jeho dosud nevyjasněné smrti.

Pro J.Kajínka též je velmi povzbuzující,že pomalu a jistě odcházejí ze scény ti,kteří mají něco společného s jeho kauzou.Např. z policejních služeb byl již propuštěn nechvalně známý plk.Ladislav Kadeřábek,který odešel do důchodu,jako další koncem roku skončí ve funkci místopředseda NS JUDr Pavel Kučera,který rovněž nepřispěl ničím dobrým J.Kajínkovi a napsal o něm článek plný nepravdivého tvrzení,kauzu neznal,přesto se pletl do čeho mu nic nebylo.

Včera jsem upozornila na článek v tisku,kde byl kritizován také psychiatr Raboch,který nemalou měrou přispěl k výši trestu J.Kajínka.Nikdy se nehovořilo o znalcích,doposud to bylo tabu,nyní se začíná čeřit voda i nad prací psychiatrů,apod.

Zároveń si myslím,že není vhodné se vyjadřovat,že není naděje,že není šance v případě Jiřího Kajínka,to není pravda.Naděje je a bude,pouze vytrvalostí se dá něčeho docílit i když to není vůbec lehké hlavně pro J.Kajínka. Jenže čas běží a vše se mění.

 1 
Vložit příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Nemáte-li ještě svůj účet, můžete se zaregistrovat zde